Hlavní navigace

Cetelem startuje spolupráci s motoristickou značkou KTM

Společnost CETELEM přivítala 23. července 2008 dalšího nováčka do své rodiny Motoúvěrů. Jedná se o společnost KTM, která na českém motoristickém trhu působí již od roku 1934 a ve světě zaujímá absolutní špičku mezi offroadovými motocykly. Úspěšně se prosazuje také v oblasti silničních motocyklů, kde zaujímá jednu z předních pozic.

Sdílet

„Vedle společnosti Kawasaki s produktem Kawasaki Credit začíná Cetelem nově spolupracovat s motoristickou značkou KTM a nabízet produkt KTM Credit“, uvedl Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel. Touto spoluprácí Cetelem upevňuje svoji pozici na motoristickém trhu. Klientům to přinese jen výhody. Ti mohou využít výhodných spotřebitelských úvěrů KTM Credit na dealerských místech po celé České republice.

Prostřednictvím tohoto úvěru lze financovat nákup svého motocyklu či motokrosového speciálu bez registrační značky. Jedná se o osobní spotřebitelský i podnikatelský úvěr s možností profinancovat až 90 % z pořizovací ceny motocyklu s délkou splácení až 72 měsíců. Klient již nemusí zajistit úvěr pořizovacím strojem; úvěr je možný získat rovněž bez deponace technického průkazu. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z fakturované ceny ihned při pořízení; závisí na kategorii motocyklu.

Klienti si mohou také hned při vyřízení úvěru sjednat výhodné havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění schopnosti splácet úvěr, které je ochrání v případě nepříznivých životních událostí, jako je např. dlouhodobá pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání. Toto pojištění zajišťuje POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA.

Cetelem spolupracuje se společností KTM také na Slovensku. Již dva měsíce zde nabízí úvěry na financování motorových vozidel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).