Hlavní navigace

Cetelem prodlužuje bezúročné období u kreditních karet na 55 dní

[Tisková zpráva] Cetelem zaznamenává výrazný nárůst počtu bezhotovostních plateb v obchodech, hrazených kreditní kartou.

Sdílet

Tyto platební transakce představují 37 % všech karetních čerpání a v porovnání s rokem 2010 se jejich počet zvýšil o celých 15 %. S ohledem na vzrůstající oblibu využívání kreditních karet pro bezhotovostní nákupy, Cetelem připravil svým klientům příjemný benefit v podobě prodloužení bezúročného období. S kreditními kartami Cetelem tak budou moci jejich držitelé čerpat úvěr bez úroků celých 55 dní. Cetelem prodlužuje bezúročné období od 1. listopadu 2011. Kromě celé řady doplňkových služeb, tak klienti budou mít ještě o celých 5 dní navíc na splacení vyčerpané částky.

„Největší počet bezhotovostních plateb u obchodníků pozorujeme v segmentu potravin. Celých 50 % uskutečněných transakcí kreditní kartou je klienty využíváno právě na nákup potravin, 19 % transakcí klienti využívají na čerpacích stanicích. Průměrná výše platby kreditní kartou je přitom 900 Kč.“ říká Gabriela Pithartová, ředitelka Útvaru platebních služeb Cetelem a dodává: „Délka bezúročného období je pro klienty jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru kreditní karty, proto věříme, že klienti prodloužení doby, kterou mají na splacení vyčerpané částky bez započtení úroku, ocení a naše kreditní karta se pro ně stane ještě atraktivnější.“

Kreditní karta Cetelem s mezinárodní platností přináší klientům řadu výhod a odměn, které mohou využívat. Pro komfort klientů je samozřejmostí online obsluha úvěrového účtu v Klientské zóně nebo elektronický výpis, díky kterému mají přehled o své kreditní kartě rychle a jednoduše na internetu.

Jaké jsou další výhody kreditní karty Cetelem:

-    0 Kč poplatek za vydání a aktivaci karty

-    0 Kč poplatek na první tři výběry z bankomatu

-    0 % úrok až 55 dní na bezhotovostní nákupy

-    až 150 Kč zpět každý měsíc jako odměna za nákupy

-    Virtuální karta pro bezpečné platby na internetu

-    E-výpis

-    zajímavé slevy a výhody u našich obchodních partnerů v rámci věrnostního programu Cetelem klubu

-    NONSTOP přístup k úvěrovému účtu

Možnosti využití kreditní karty Cetelem:

-    výběry z bankomatů

-    bezhotovostní nákupy v prodejnách

-    převody peněžních prostředků na účet

-    zasílání šekových poukázek

-    výběry hotovosti na pobočkách Volksbank

-    výběry hotovosti v prodejnách

-    bezpečné nákupy na internetu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).