Hlavní navigace

Cetelem odstartoval velkou vědomostní soutěž o atraktivní výhry od Apple

[Tisková zpráva] Všichni klienti, kteří vlastní kreditní kartu Cetelem se mohou počínaje dnešním dnem zúčastnit vědomostní soutěže o zajímavé ceny od Apple.

Sdílet

Ve hře je šedesát nových telefonů iPhone 4 a speciální balíček Apple, který obsahuje: iPad 2, iPod a MacBook Air. Navíc v této soutěži vyhrává opravdu každý. Všichni, kdo se do soutěže zaregistrují, získají slevový kód na nákup v internetovém obchodě mall.cz.

„Soutěže pro naše klienty pořádáme pravidelně a letos jsme se rozhodli pro netradiční vědomostní formát. Klienti tak mohou vyhrát opravdu zajímavé ceny a ještě si mohou prověřit své všeobecné znalosti. Soutěž začíná v pondělí 6. června a potrvá až do 1. července. Stačí se jen zaregistrovat na www. cetelem.cz a každý pracovní den zodpovědět deset vědomostních otázek. Každý den čeká na soutěžící nová sada vědomostních otázek a tři nové iPhony 4 od Apple. Hlavní výhru v podobě speciálního balíčku Apple si odnese ten, kdo v průběhu celé soutěže zodpoví správně nejvíce otázek ze všech soutěžících,“ říká k soutěži Tomáš Siegler, ředitel Marketingu a komunikace.

Podmínkou pro účast v soutěži je čerpání z kreditní karty Cetelem v minimální výši 500 Kč, a to v každém týdnu, ve kterém se klienti chtějí soutěže zúčastnit.  Podrobné podmínky soutěže jsou uvedeny na našich webových stránkách www.cetelem.cz.

„Stejně jako společnost Apple, která je předním inovátorem na poli informačních technologií a komunikace, a je vždy o krok napřed před ostatními, tak se i Cetelem snaží být o krok dál a nabízet svým klientům produkty, které jsou inovativní a usnadňují život. Jedním z nich je i Virtuální karta Cetelem, která se řadí mezi nejbezpečnější formy úhrady

na internetu vůbec. Navíc jsme rádi, že veškeré naše produkty můžeme poskytnout našim klientům on-line z pohodlí domova,“dodal Tomáš Siegler.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).