Hlavní navigace

Cestovní pojištění UNIQA potěší rodiny a sportovce

UNIQA pojišťovna zaznamenala od loňského léta prudký nárůst zájmu o své cestovní pojištění. Veřejnost oceňuje zejména krytí rizika teroristického útoku a živelních pohrom jako jsou povodně, tsunami nebo hurikány. Speciální tarif pro aktivní jedince chrání při mnoha tzv. adrenalinových sportech provozovaných na zahraničních cestách a pojištění určené pro rodiny s dětmi patří již několik let k cenově nejvýhodnějším na trhu.

Sdílet

I přes problematické sněhové podmínky uplynulé zimní sezóny v některých tradičních lyžařských destinacích v Evropě navýšila UNIQA meziročně cestovní pojistné o více než 15%. Zahájení letošní letní sezóny naznačuje, že nadcházející dovolené přinesou cestovnímu pojištění UNIQA nový rekord.

Pro sportující veřejnost je určen pojistný tarif kryjící nemoci a úrazy v souvislosti s některými sporty, které byly donedávna nepojistitelné. Patří sem sjíždění divokých řek, různé formy létání a parašutismus, vysokohorská turistika, speleologie, sportovní potápění, akrobacie a skoky na lyžích, motorové sporty na sněhu, ledu, vodě, sportovní motorismus aj.

Rodiny až se čtyřmi dětmi do 18 let mohou cestovat s komplexním pojištěním UNIQA jen za 56 korun denně. Komplexní pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a zavazadel.

S ohledem na dnešní mobilitu české veřejnosti nabízí UNIQA rovněž celoroční pojištění pro opakované cesty do zahraničí, buď pro celé rodiny, nebo pro jednotlivce. S celoročním pojištěním za přijatelnou cenu se klient vyhne sjednávání před každou jednotlivou cestou.

Samozřejmostí je uzavření cestovního pojištění UNIQA přes internet, kde zákazník dostává navíc automaticky slevu 10 % na pojistném. I tento prodejní kanál nachází stále více klientů – meziročně došlo k navýšení prodejů o 108%.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).