Hlavní navigace

Cestovní pojištění ke kartám GE Money Bank kryje i jízdu na snowboardu či skoky na lyžích

[Tisková zpráva] Cestovní pojištění Komfort k platebním kartám GE Money Bank jako jedno z mála svého druhu na trhu kryje i adrenalinové sporty. Zvláště nyní v době jarních prázdnin, kdy se mnoho Čechů vydává užít si zimních sportů do zahraničí, se dobré cestovní pojištění opravdu vyplatí. Pojistný program Komfort navíc poskytuje krytí výdajů na zdravotní péči v zahraničí a další bohatá doplňková krytí nejen klientovi samotnému, ale i jeho rodině.

Sdílet

„Standardní pojištění léčebných výloh v rámci cestovního pojištění Komfort je rozšířeno i na situace spojené nejen s rekreačním, ale i adrenalinovým sportováním a případnými souvisejícími úrazy. Myslí také na krytí škod na zavazadlech a nezapomíná ani na situace, které se mohou přihodit ještě v ČR a kvůli kterým klient musel zrušit svou cestu. Navíc jsou spolu s klientem automaticky pojištěni i další tři členové jeho rodiny, a to bez omezení věku,“ říká Tatiana Gáliková, produktová manažerka GE Money Bank.

Cestovní pojištění Komfort je doplňkovou službou k platebním kartám pro klienty GE Money Bank. Kromě držitelů platebních karet se toto cestovní pojištění vztahuje také na další tři členy jeho rodiny, kteří s držitelem karty společně cestují a pobývají v zahraničí. Těmito členy rodiny mohou být:

•    manžel/manželka, resp. registrovaný partner/partnerka držitele karty,

•    příbuzní v řadě přímé (tj. děti, rodiče, prarodiče, vnuci atd.),

•    druh/družka či partner/partnerka, jestliže spolu trvale žijí ve společné domácnosti.

V rámci cestovního pojištění Komfort k platební kartě je exkluzivně pojištěno také provozování nebezpečných druhů sportů, jako jsou:

•    zimní sporty – lyžování, skoky na lyžích, jízda na snowboardu, rychlobruslení, jízda na bobech, skibobech, sportovních saních, skeletonech apod.;

•    vodní sporty – vodní motorové sporty, plachtění, surfování, rafting a jiné sjíždění divokých řek, canyoning apod., rekreační potápění s dýchacím přístrojem s průvodcem nebo instruktorem za dodržení všech bezpečnostních a místních předpisů pro potápění;

•    ostatní sporty – vysokohorská turistika, horolezectví, skálolezectví, speleologie při dodržení všech bezpečnostních předpisů pro speleologii, jízda na koni, cyklokros a jiné sjíždění náročných terénů na kole, skok na gumovém laně, bojové sporty, box a zápas a jiné podobné nebezpečné sporty.

Cestovní pojištění Komfort se vztahuje také na případy ztráty zavazadel, zpoždění či dokonce zrušení letu i na další situace, kvůli kterým musí klient zrušit svou cestu do zahraničí – ať už pracovní či soukromou. Pojištění stojí 79 Kč měsíčně a může jej získat jak majitel debetní, tak i kreditní karty GE Money Bank.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).