Hlavní navigace

Českých 100 nejlepších

27. listopadu 2009 se v Nové galerii na Pražském hradě konala konference "Klíčové faktory úspěchu" a slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Českých 100 nejlepších".

Sdílet

Evropsko-ruská banka měla čest být partnerem této akce a zúčastnit se udělování cen nejlepším firmám České republiky. Předseda představenstva banky R. J. Popov se na účastníky konference obrátil s projevem, ve kterém hovořil o negativních změnach, které se vyskytují ve světě po ekonomické krizi – stále častěji se objevuje názor, že ekonomika je na prvním místě a že určuje podmínky našeho života. Ale když se podíváme 50 let zpátky, vidíme, že ekonomika je jen prostředek k udržení života a není náhradou života samotného.

R. J. Popov vyzval podnikatele, aby plánovali svůj byznys především s ohledem na morální principy a odpovědnost vůči společnosti a až poté s cílem vydělávání peněz.

Evropsko-ruská banka, a. s., zahájila svoji činnost v České republice 7. dubna 2009. Jednou z priorit ERB je poskytování kvalitních služeb platebního styku firmám zabývajícím se obchodem s partnery z Ruské federace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).