Hlavní navigace

Českomoravská stavební spořitelna má od 1.8. nové www stránky

Sdílet

Počátkem srpna 2001 spustila ČMSS, a.s., nové www stránky. Pilíři nového webu jsou propracovaná decentní grafika a přehledná navigace a struktura obsahově rozsáhlé internetové prezentace.

Cílem celkové rekonstrukce webu ČMSS bylo zlepšit technologické prostředí, zmodernizovat grafické ztvárnění, zjednodušit a zpřehlednit jeho strukturu, zprostředkovat uživatelům maximum přehledných informací hned na titulní stránce a samozřejmě posílit a oživit interakci s nimi.

Zájemci zde najdou všechny podstatné informace týkající se stavebního spoření a jeho historie, lexikon pojmů stavebního spoření, údaje o Českomoravské stavební spořitelně včetně jejích obchodních a ekonomických výsledků. Na webu ČMSS je možné vyhledat výroční zprávy, čtvrtletní Údaje o spořitelně i archív tiskových informací. Je zde umístěna elektronická verze klientského časopisu Mozaika a průběžně jsou zde zveřejňovány informace a upoutávky na kulturní, společenské i sportovní akce, které ČMSS pro své klienty i pro ostatní zájemce v průběhu roku pořádá.

Načítání webu provází moderní, na počítači pracující Liška. Za doprovodu známé rozhlasové znělky a decentních grafických efektů se otevírá homepage. Příjemné barevné spektrum od firemní červené až po žlutou tvoří barevnou linii celé prezentace. Zachovány zůstaly čtyři základní kapitoly, i když jejich struktura je mnohem transparentnější. Samorozbalovací menu splňuje všechny požadavky přehlednosti a rychlosti zpřístupnění maxima informací uživateli. Pevnou složkou všech stránek webu je odkaz na Obchodní místa ČMSS, databáze firem poskytujících slevy pro držitele Karty klienta, kontaktní formulář a možnost napsání e-mailu. Samozřejmostí je přehledná mapa serveru.

Za zmínku stojí dynamické složky titulní stránky, zejména finanční kalkulačka a fulltextové vyhledávání. Byla rozšířena možnost publikace novinek na titulní stránku webu včetně banneru, který provází uživatele po celou dobu jeho návštěvy na internetu ČMSS.

Obsahovou novinkou je online formulář „Návrh smlouvy o stavebním spoření“, který slouží k navázání rychlého kontaktu mezi zájemcem o smlouvu o stavebním spoření a finančním poradcem ČMSS. Bezprostředně poté následuje poradenský rozhovor a ověřený podpis smlouvy. Příprava na snadné a bezproblémové podání žádosti o poskytnutí meziúvěru/úvěru, tzv. algoritmus, je již nevyhnutnou součástí aplikace.

Zpestřením jistě budou nové položky zábavy, možnost zasílání lišáckých pohlednic a prověření znalostí o stavebním spoření prostřednictvím automaticky generovaného kvízu.

Web ČMSS navazuje na úspěšné hodnocení odborné poroty finančního serveru Peníze.cz, která udělila „starému“ webu ČMSS první místo mezi stavebními spořitelnami. Spuštěním nového webu však práce na internetové prezentaci ČMSS nekončí. ČMSS připravuje mnoho dalších zajímavostí a novinek. Návštěva webových stránek www.cmss.cz se tedy určitě vyplatí!

Praha, 28. srpna 2001

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).