Hlavní navigace

Česká spořitelna vydává novou emisi dluhopisů

Česká spořitelna dnes vydává novou emisi dluhopisů s výnosem na bázi diskontu v rámci dluhopisového programu.

Sdílet

Česká spořitelna dnes vydává novou emisi dluhopisů s výnosem na bázi diskontu v rámci dluhopisového programu s následujícími parametry:

Emitent: Česká spořitelna (A/A1)
Celkový objem: 300 000 000 Kč
Jmenovitá hodnota: 10 000 Kč
Úroková sazba: Dluhopisy nebudou úročeny. Výnos dluhopisu je stanoven rozdílem mezi emisním kurzem a jmenovitou hodnotou Dluhopisu.
Datum emise: 18. září 2008
Splatnost: 18. září 2009
Administrátor: Česká spořitelna
Kotace: Dluhopisy nebudou obchodovány na žádném regulovaném trhu
ISIN: CZ0003701740

Dluhopisy jsou vydány ve formě sběrného dluhopisu. Ten je, podobně jako podílový fond, společným majetkem vlastníků jeho podílů. Investor je vlastníkem takového počtu jednotlivých dluhopisů, který odpovídá velikosti jeho podílu na jmenovité hodnotě sběrného dluhopisu. Evidence vlastníků podílů je vedena u administrátora emise, kterým je Česká spořitelna. Vlastník může převést své dluhopisy nebo některý z nich na jinou osobu.

Dluhopisy je možné nakoupit prostřednictvím odboru privátního bankovnictví České spořitelny (tzv. Erste Private Banking tým) od 19. září 2008. Nejmenší množství nakupovaných dluhopisů je padesát (50) kusů. Bližší informace o emisi i podmínkách distribuce jsou k dispozici na internetových stránkách www.csas.cz a informační telefonní lince Erste Private Banking České spořitelny 224 101 528.

Základní prospekt dluhopisového programu v maximálním objemu nesplacených dluhopisů 75 mld. Kč, s dobou trvání programu 10 let a splatností kterékoli emise v rámci programu maximálně 30 let, obsahující společné emisní podmínky všech dluhopisů vydávaných v jeho rámci byl uveřejněn na internetových stránkách České spořitelny www.csas.cz

.

Emisní dodatek dluhopisů, obsahující doplněk dluhopisového programu a další informace ohledně emise dluhopisů je k dispozici na internetových stránkách České spořitelny www.csas.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).