Hlavní navigace

Česká spořitelna sestaví klientům investiční profil

Česká spořitelna sestaví klientům investiční profil přesně podle jejich potřeb. Klienti si budou moci zakoupit kombinaci fondů složenou z fondů Investiční společnosti České spořitelny a ERSTE - SPARINVEST, která bude odpovídat jejich typu investora, současným potřebám a očekáváním. Kombinace fondů pomáhá snížit možné kolísání hodnoty investice. Tím klient může zvýšit šanci na výnos a podílet se na více investičních strategiích současně.

Sdílet

Vhodně zvolená kombinace fondů přináší dlouhodobě stabilnější výnosy, než investice jen do jednoho fondu, říká Petr Zapletal, generální ředitel Investiční společnosti České spořitelny.

Investiční profil vytvoří Česká spořitelna s pomocí stručného dotazníku a s využitím nové technologie. Na základě toho jim nabídne optimálně vyváženou kombinaci podílových fondů.

Nový přístup k investování navíc nabízí možnost pro ty klienty, kteří se obávají investovat do kolísavějších podílových fondů. Ti mohou totiž v rámci svého investičního profilu investovat optimálně i do akciových fondů.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).