Hlavní navigace

Česká spořitelna otevírá Hypoteční centra

Česká spořitelna dnes otevřela v Kolíně a v Praze 5 první dvě Hypoteční centra, nová specializovaná pracoviště, která poskytují komplexní nabídku služeb souvisejících s pořízením bydlení nebo jinými investicemi do nemovitostí. Jde o první střediska svého druhu v České republice vůbec. Služby budou poskytovat jak privátním klientům, tak developerům a stavebním firmám. Členem týmu Hypotečního centra je i zástupce Realitní společnosti České spořitelny.

Sdílet

„Klient má možnost si na jednom místě vybrat nemovitost, která bude odpovídat jeho představám o kvalitním bydlení nebo investici, zvolit si nejvhodnější typ hypotečního úvěru pro její financování, a sjednat si pojištění úvěru a nemovitosti, případně jakékoli jiné produkty a služby České spořitelny,“ uvedl Kamil Kosman, ředitel úseku financování nemovitostí a hypoték České spořitelny.

Česká spořitelna a její Realitní společnost úzce spolupracují s řadou developerských společností v České republice, pro které budou Hypoteční centra rovněž poskytovat komplexní služby včetně projektového financování.Tyto služby se neomezují pouze na bydlení, ale zahrnují i kvalitní projekty kancelářských budov, nákupních center, skladových areálů, apod. V případě projektů většího rozsahu zajistí Hypoteční centrum přímý kontakt na specialisty centrály České spořitelny. Celý proces finančního zabezpečení projektu je tak možné „ušít na míru“ dle potřeb developerské společnosti i jejich klientů, a tím jej maximálně urychlit.

Česká spořitelna postupně vybuduje celou síť těchto center. Do konce prvního pololetí 2004 jich vznikne dalších pět– dvě v Praze a po jednom v Brně, Liberci a Ostravě, další budou následovat ve druhém pololetí roku 2004 a v roce 2005.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).