Hlavní navigace

Česká spořitelna obhájila tituly Banka roku a Nejdůvěryhodnější banka roku. Získala také titul Banka bez bariér

[Tisková zpráva] Česká spořitelna získala v soutěži Fincentrum Banka roku 2010 titul Banka roku, posedmé v řadě byla zvolena Nejdůvěryhodnější bankou roku a stala se i vítězem v nové kategorii Banka bez bariér. V kategorii Stavební spořitelna roku se na třetím místě umístila Stavební spořitelna České spořitelny. Titul Pojišťovák roku získal Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny.

Sdílet

-    Česká spořitelna obhájila titul Banka roku

-    Česká spořitelna se posedmé v řadě stala Nejdůvěryhodnější bankou roku

-    Česká spořitelna získala titul Banka bez bariér 2010

„Je to skvělá zpráva jak pro naše klienty, tak pro naše zaměstnance. Rád bych všem kolegům v České spořitelně poděkoval za to, že díky nim jsme nadále jedničkou na trhu. Dostat se na vrchol je těžké, udržet se na něm je ale mnohem těžší. Uděláme všechno pro to, abychom v téhle výzvě obstáli,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva České spořitelny Gernot Mittendorfer. „Ctíme fakt, že máme zodpovědnost vůči společnosti, v níž podnikáme, a respektujeme společnost kolem nás, ať jde o právnické osoby nebo jednotlivce. Odstraňování bariér pro naše klienty v pobočkách a u bankomatů k této zodpovědnosti a respektu patří. Myslím, že pro nás, jako největší banku na trhu, je to skoro povinnost,“ dodal Gernot Mittendorfer.

Titul Nejdůvěryhodnější banka roku se uděluje na základě hlasování veřejnosti, titul Banka bez bariér pak na základě hlasování handicapovaných spoluobčanů a o ostatních titulech rozhoduje odborná porota.

Cílem soutěže Fincentrum Banka roku 2010 je ocenění služeb a produktů bank působících v České republice.

Základním kritériem je zaměření bank na drobnou klientelu. Letos jde již o devátý ročník soutěže. Více informací na www.bankaroku.czUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).