Hlavní navigace

Česká spořitelna nově poskytuje leasing aut na vybraných pobočkách

Finanční skupina České spořitelny nově nabízí klientům možnost uzavřít na vybraných pobočkách leasingovou smlouvu na osobní auta a další dopravní techniku.

Sdílet

Pro klienty je klíčová dostupnost produktů, proto jsme dosavadní nabídku leasingových služeb na pobočkách rozšířili i o služby pro soukromou klientelu. Potřeby firemních klientů v oblasti leasingu pokrývají velké pobočky České spořitelny standardně již několik let, uvedl Wilfried Elbs, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Leasing České spořitelny.

Klienti mohou přímo na pobočce uzavřít leasing na nový a ojetý osobní či užitkový vůz s maximálním stářím čtyř let. K vyřízení jsou standardně zapotřebí pouze dva doklady totožnosti, výpis z účtu, ze kterého budou hrazeny splátky, a vyplněný formulář. Formuláře jsou klientům k dispozici na každé poradenských poboček. Deatilní podmínky jsou dostupné www.leasingcs.cz a na telefonním čísle 800 207 207.

Leasing České spořitelny poskytuje finanční služby v oblasti financování veškerého movitého majetku, především motorových vozidel, technologií, technologického zařízení a průmyslového zboží. LČS je zároveň členem Asociace leasingových společností a International Fleet Services.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí Finanční skupiny České spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).