Hlavní navigace

Česká spořitelna nabízí zájemcům o bydlení hypotéku i nemovitosti

Česká spořitelna nabízí klientům, kteří žádají o úvěr nebo získali příslib poskytnutí úvěru od Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB), další financování bydlení a prostřednictvím své Realitní společnosti ČS i vhodné nemovitosti v Praze a okolí.

Sdílet

„Jsme jediná banka s řešením pro klienty, kteří mají zájem o státní podporu, ale teprve hledají nemovitost. Pokud nám klient při projednávání hypotečního úvěru sdělí, že podal žádost o poskytnutí úvěru nebo obdržel příslib úvěru ze SFRB, poskytneme mu optimální hypoteční úvěr. Navíc klientům, kteří nemovitost Praze a okolí teprve hledají, předložíme ve spolupráci s Realitní společností ČS i vhodnou nabídku nemovitostí v příslušné cenové relaci,“ uvedl Kamil Kosman, ředitel úseku financování nemovitostí a hypoték.

Česká spořitelna očekává, že o tuto službu bude zájem, neboť nabídka vhodných nemovitostí v rozumné cenové relaci je na trhu omezena. Navíc, roli hraje i čas, protože zájem o výhodné čerpání prostředků ze SFRB na podporu bydlení mladým párům a rodinám je velký a prostředky ve fondu jsou omezené.

Klienti, kteří mají zájem o financování i o vytipování vhodné nemovitosti, mohou kontaktovat kteroukoli pobočku České spořitelny nebo jedno z 12 hypotečních center banky.

Realitní společnost České spořitelny je 100% dcerou České spořitelny. Nabízí komplexní služby v oblasti realit a zajišťuje služby klientům jak z řad developerů – při práci na nových bytových komplexech, tak z řad občanů i firem. Realitní společnost ČS vznikla v polovině roku 2003 jako centrum pro komplexní řešení všech potřeb klientů, které souvisejí s pořízením nemovitosti – od vyhledání vhodné nemovitosti, přes ocenění a financování až po převod vlastnictví.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí České spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).