Hlavní navigace

Česká spořitelna má novou dceru pro on-line obchody - brokerjet ČS

Finanční skupina ČS se rozrostla o novou společnost, brokerjet České spořitelny, a.s. Jde o firmu, která nabízí on-line obchodování na kapitálových trzích. Služby brokerjetu ČS jsou určeny zejména privátním, ale i firemním klientům. Společnost byla založena jako dcera České spořitelny. Jejími akcionáři jsou Česká spořitelna (51 %) a rakouská firma ecetra Internet Services AG (49 %), člen skupiny Erste Bank. Společnost brokerjet je držitelem licence obchodníka s cennými papíry KCP.

Sdílet

Díky propojení s rakouskou společností ecetra disponujeme know-how potřebným v oblasti on-line brokerage a také špičkovým softwarovým vybavením. Jsme si vědomi, že investování do cenných papírů se těší mezi privátní klientelou v ČR rostoucí oblibě. Očekáváme, že zájem investorů se bude stále více soustřeďovat na on-line obchody. Naše produkty jsou proto určeny všem investorům, kteří chtějí okamžitě reagovat na změny kurzů na trhu, uvedl Jiří Vyskočil, generální ředitel brokerjet České spořitelny.

Přepokládáme velký zájem o obchodování s akciemi, ale také o velmi oblíbené produkty v Německu a Rakousku – warranty a certifikáty, které nabízíme v komplexní šíři, dodal Jiří Vyskočil.

Brokerjet ČS nabízí obchodování s řadou investičních instrumentů na zahraničních trzích a díky zázemí silné bankovní skupiny také poskytování úvěrů na nákup cenných papírů za vysoce výhodných podmínek. Nabízíme investorům nejširší spektrum investičních příležitostí. Naším cílem je získat do konce roku 2006 vedoucí postavení na trhu, dodal Jiří Vyskočil.

Klára Gajdušková
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).