Hlavní navigace

Česká spořitelna má novou dceru: RAVEN EU Advisory, a. s.

Česká spořitelna získala 7. června tohoto roku majoritní podíl v poradenské společnosti RAVEN Consulting, a. s., která se tak stala novou, v pořadí třináctou, dceřinou společností ČS - RAVEN EU Advisory, a. s. V rámci Finanční skupiny ČS bude poskytovat tak jako doposud komplexní poradenský servis v oblasti dotační politiky České republiky a Evropské unie.

Sdílet

„Společnost RAVEN Consulting si za dobu své sedmileté existence vydobyla významnou pozici v oblasti dotačního poradenství a s více než tisícem připravených projektů zaujímala vedoucí postavení v tomto sektoru. Hlavní přidanou hodnotou této akvizice bude pro naše klienty zejména komplexní a profesionální přístup, postavený na unikátních zkušenostech“, řekl Jan Havránek, generální ředitel RAVEN EU Advisory.

Hlavní cílový segment společnosti RAVEN EU Advisory je soukromý sektor, a to jak malé a střední podniky tak velké korporace, dále veřejný sektor včetně neziskových a příspěvkových organizací a v neposlední řadě sektor zemědělství a potravinářství. Cílem je poskytovat komplexní služby od konzultací, identifikaci vhodných projektů, kompletní přípravu projektové dokumentace, administraci výběrových řízení a následný monitoring všech projektů s cílem snížit riziko odebrání či krácení dotace. Pro stát bude společnost zajišťovat poradenství v oblastech posílení administrativní a absorpční kapacity.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).