Hlavní navigace

Česká spořitelna bodovala v soutěži Zaměstnavatel roku

Česká spořitelna vyhrála titul Zaměstnavatel regionu 2007 v regionu Praha v pátém ročníku soutěže AXA Zaměstnavatel roku. Bodovala také v celostátním kole a to v hlavní kategorii Zaměstnavatel roku 2007, od odborné poroty získala stříbrnou medaili.

Sdílet

„Obou ocenění odborné poroty si vážíme. Zaměstnanci jsou tím nejdůležitějším pro dobré směřování společnosti a její úspěch v silně konkurenčním prostředí pracovního trhu. Právě zaměstnanci jsou v přímém kontaktu s klienty a mají hlavní vliv na jejich spokojenost s produkty a službami banky. Proto je důležité nabídnout jim rovné podmínky, přátelské pracovní prostředí, možnost i dále se vzdělávat a motivovat je,“ uvedla Alena Wollerová, ředitelka úseku lidské zdroje České spořitelny. „Věřím, že úspěch v soutěži naše zaměstnance potěší,“ dodala Alena Wollerová.

Ocenění AXA Zaměstnavatel roku je ocenění nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Cílem soutěže je zvýšit povědomí o významu oblasti rozvoje lidských zdrojů a ukázat praktické příklady jeho vlivu na podnikání. Podporuje také image kvalitních zaměstnavatelů, upozorňuje na dodržování podnikatelské etiky v oblasti personálního řízení. Nejprve se vyhlašuje na regionální úrovni, a to ve 4 kategoriích:

Zaměstnavatel regionu, Progresivní zaměstnavatel regionu, Personální projekt regionu a Cena personalistů.

Na celostátní úrovni je pak ocenění uděleno v 7 kategoriích: Zaměstnavatel roku, Nejžádanější zaměstnavatel roku, Progresivní zaměstnavatel roku, Zaměstnavatel bez bariér, The Most Desired Company, Personální projekt roku a Cena personalistů.

O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhoduje odborná porota. Do poroty jsou nominováni odborníci na personální tématiku a osoby se znalostí trhu práce, odborníci na rozvoj lidských zdrojů a také specialisté na zaměstnanecké výhody. V některých kategoriích rozhoduje také veřejnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).