Hlavní navigace

Česká spořitelna a server Měšec.cz se společně zasazují o zvyšování finanční gramotnosti

[Tisková zpráva] Česká spořitelna je od poloviny srpna 2011 partnerem obsahového speciálu serveru Měšec.cz, který chce lidem pomoci lépe se orientovat v nabídce finančních produktů.

Sdílet

-    Česká spořitelna se stala partnerem obsahového speciálu serveru Měšec.cz s názvem Finanční gramotnost

-    Úspěšnou spolupráci se serverem zahájilo partnerství ČS na letošní květnové konferenci Finanční gramotnost v praxi

-    Finanční vzdělávání je jednou z klíčových oblastí aktivit ČS na podporu a rozvoj společnosti

Česká spořitelna je od poloviny srpna 2011 partnerem obsahového speciálu serveru Měšec.cz, který chce lidem pomoci lépe se orientovat v nabídce finančních produktů. Navazuje tak na dřívější úspěšnou spolupráci v podobě partnerství na letošní květnové konferenci serveru Měšec.cz s názvem Finanční gramotnost v praxi zaměřené na posílení orientace spotřebitelů v každodenním finančním životě.

Speciál s názvem Finanční gramotnost například poradí, jak správně ovládat své finance a jaké bankovní produkty a služby využít, jak spořit, kam investovat volné prostředky, jak nejlépe finančně zabezpečit sebe a svou rodinu a jak postupovat pří žádosti o úvěr nebo v případě problémů s dluhy. Speciál je dostupný na internetové adrese http://www.me­sec.cz/specia­ly/financni-gramotnost/.

Vzdělávání, a to primárně finanční, je jednou ze tří klíčových oblastí, na které se Česká spořitelna zaměřuje ve svých aktivitách na podporu a rozvoj společnosti. Chce tak přispět k tomu, aby se lidé lépe orientovali ve světě financí a byli také schopni předcházet možným finančním potížím.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).