Hlavní navigace

Česká pojištovna spustila na facebooku originální soutěž na podporu užitečné aplikace Horská služba

[Tisková zpráva] Uživatelé této aplikace mohou vyhrát iPad a chytré mobilní telefony Samsung

Sdílet

Užitečné informace o horské službě či lyžařských střediscích, ale především prostředek pro záchranu života v krizové situaci na horách – to všechno nabízí aplikace pro chytré mobily s výstižným názvem Horská služba. Pro její současné uživatele, kterých je už více než patnáct tisíc, ale i pro ty nové, připravila Česká pojišťovna originální fotografickou soutěž na Facebooku.

Od 15. února po následující tři týdny mají možnost všichni, kteří si ve svém chytrém mobilním telefonu nainstalovali mobilní aplikaci Horská služba, soutěžit o iPad a čtveřici mobilních telefonů Samsung Galaxy Mini. Jak? Na oficiální facebookové stránky České pojišťovny (www.facebook­.com/ceskapojis­tovna) stačí vložit jednu či více originálních fotografií.

„Podmínkou je, aby snímek pocházel ze zimního prostředí a byl

na něm vidět mobilní telefon se zapnutou aplikací Horská služba. Kreativitě se přitom meze nekladou, spíše naopak. Těšíme se na zajímavé a nápadité fotky,“ říká Ondřej Růžička, manažer elektronické komunikace České pojišťovny. 

Soutěž, v níž je možné vloženou fotografii bodově hodnotit

a například přeposílat kamarádům a známým pro podporu hlasování, probíhá od 15. února do 5. března 2012. Následující týden budou mít všichni uživatelé internetu možnost vybrat patnáct nejlepších fotografií. Z nich následně porota vybere jednu absolutně nejlepší, jejíž autor získá iPad,

a také čtyři výherce v kategoriích Kreativita/ori­ginalita, Umělecký dojem, Kuriozita a Zvláštní cena poroty.

Ti budou samozřejmě rovněž odměněni.

Během soutěže mohou všichni zájemci ve čtyřech kolech tipovat, kolik uživatelů si aplikaci Horská služba vždy ke konci aktuálního týdne stáhne. Na čtveřici nejpřesněji tipujících čeká výhra v podobě chytrého mobilního telefonu Samsung.

Aplikaci Horská služba, představenou veřejnosti v prosinci 2011, pomohla pro Horskou službu ČR vyvinout Česká pojišťovna. Od té doby již aplikace prokázala své kvality i význam pro všechny, kteří se na horách pohybují. „Aplikace je vynikající, prozatím pomohla dvěma lidem v těžké situaci lokalizovat svoji polohu

pro zajištění rychlého zásahu Horské služby. To je pro nás nejdůležitější, ale nesmíme zapomínat ani na její informativní část, která návštěvníkům hor nabízí celkový přehled lyžařských areálů a aktuálního stavu,"

říká náčelník Horské služby ČR Jiří Brožek.

Aplikaci Horská služba je možné zdarma stáhnout přímo do mobilních telefonů z App Store

nebo Android Marketu. Více informací naleznete na http://www.ces­kapojistovna.cz/hor­ska-sluzba nebo

na http://www.hscr­.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&task=view&id=1580&I­temid=7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).