Hlavní navigace

Česká pojišťovna je v soutěží Zlatá koruna zlatá

Ziskem nejvyššího ocenění v kategorii Cena podnikatelů skončil pro Českou pojišťovnu 7. ročník prestižní finanční soutěže Zlatá koruna. Její Komplexní pojistný program pro dopravce se stal nejoblíbenějším podnikatelským pojištěním na českém trhu a získal Zlatou korunu. Také v Ceně veřejnosti uspělo Úrazové pojištění – je nejlepší mezi pojistnými produkty, neboť jeho přemožitelé jsou z bankovního sektoru.

Sdílet

V naší „dílně“ vzniklo na přelomu roku hned několik novinek, které byly inspirovány poptávkou klientů a vytvořeny na základě jejich konkrétních požadavků,“ komentoval úspěch generální ředitel České pojišťovny Ivan Vodička. „Proto nás moc potěšilo, že ocenění naší práce na sebe nenechalo dlouho čekat. Zlatá koruna v Ceně podnikatelů je pro týmy podnikatelského pojištění tím nejúčinnějším hnacím motorem pro další produktové inovace. Po Pojištění přerušení provozu je Komplexní program pro dopravce druhým podnikatelským pojištěním ČP, které se může pyšnit oceněním Zlatá koruna, dodal Ivan Vodička.

Také úrazové pojištění je loňskou novinkou a má mnoho předností. Tou největší je zrychlená likvidace, takže při případném úrazu nemusí pojištěný čekat až na jeho doléčení, ale peníze obdrží již po stanovení diagnózy. Oceňují ji zvlášť živitelé rodin, kteří si díky ní mohou vykompenzovat výpadek příjmu. Nyní se úrazové pojištění stalo novým a velmi revolučním doplňkem oblíbeného majetkového a odpovědnostního pojištění v KOSTCE. Je to poprvé, kdy se nespojuje výhradně s produkty životními a díky tomu balíček pojištění, do něhož si nejčastěji vládají klienti pojištění staveb, domácností, bytů, chat nebo odpovědnosti, dostal zcela unikátní podobu.

Česká pojišťovna je součástí Generali PPF Holdingu B.V., který působí ve 14 zemích střední a východní Evropy. Generali PPF Holding spravuje prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva ve výši přes 12 miliard euro a poskytuje v regionu služby více než 10 milionům klientů. Generali PPF Holding má sídlo v Nizozemsku a jeho hlavní organizační pobočka sídlí v České republice v Praze. Generali PPF Holding B.V. je společný podnik Assicurazioni Generali (podíl 51 %) a PPF Group (49 %).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).