Hlavní navigace

Česká pojišťovna byla znovu oceněna titulem Dobrá značka

[Tisková zpráva] Česká pojišťovna zůstává i nadále nejdůvěryhodnější pojišťovnou v České republice. Vyplývá to z výsledků průzkumu, který provedla společnost Reader’s Digest.

Sdílet

Česká pojišťovna v anketě o nejdůvěryhodnější značku své vítězství v kategorii pojišťoven znovu obhájila, a navázala tak na prvenství z předchozích ročníků.

„Vítězství nás samozřejmě těší a klientům za ně velmi děkujeme. Důvěryhodnost značky je obzvláště v pojišťovnictví jedním z nejdůležitějších atributů vzájemného vztahu mezi pojišťovnou a jejími zákazníky. Víme, že klienti hodnotí pojišťovnu převážně ve chvíli, kdy se něco stane a oni její pomoc potřebují. Snažíme se za každých okolností své klienty v klíčových momentech jejich životů nezklamat a pomoci jim zajistit lepší budoucnost,“ říká Pavel Řehák, výkonný ředitel České pojišťovny.

Společnost Reader's Digest uskutečnila průzkum důvěryhodnosti značek už pojedenácté a s elektronickým dotazníkem obeslala v ČR více než 15 000 respondentů. Ti odpovídali na otevřené otázky: „Jaká značka by si podle Vás zasloužila označení nejdůvěryhodnější?“ Stejnou šanci uspět tak dostaly všechny značky. Průzkum probíhal celkem ve 14 jazycích v 16 zemích Evropy a dohromady bylo obesláno více než 580 tisíc respondentů. Všechny dotazníky zpracovala jednotnou metodikou bristolská společnost Wyman & Dillon Limited.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).