Hlavní navigace

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí pojištění právní ochrany

[Tisková zpráva] Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) jako univerzální pojišťovna poskytuje vysoce kvalitní pojišťovací služby v životním i neživotním pojištění. Od 1. června vychází vstříc svým klientům také nabídkou pojištění právní ochrany, a rozšiřuje tak portfolio produktů o další velmi praktickou a cennou službu.

Sdílet

Předmětem pojištění je ochrana oprávněných právních zájmů klienta a je poskytována v základním a rozšířeném rozsahu. V první variantě zahrnuje pojištění občanskoprávní nárok na náhradu škody, vlastnictví movitých věcí, trestní a přestupkové právo a pojistné právo. Při sjednání rozšířeného rozsahu pojišťovna poskytuje právní služby navíc také v oblasti  pracovněprávních sporů, pracovněprávních nároků na náhradu škody, vlastnictví nemovitostí a nájemní právo. Obě varianty se sjednávají s limitem pojistného plnění ve výši 300 tisíc korun a se spoluúčastí 3 000 korun.

„Kdokoli se někdy může dostat do situace, kdy bude potřebovat odbornou radu a pomoc,  aby se domohl svých práv,“ říká Václav Hönig, ředitel úseku neživotního pojištění České podnikatelské pojišťovny. „Zatímco náklady na kvalifikovanou právní pomoc mohou dosáhnout desítek i stovek tisíc korun, za pojištění právní asistence zaplatíte částku od 100 korun měsíčně,“ dodává. Uzavřením pojištění právní ochrany si lze zajistit spolehlivé právní zázemí, a tím odstranit nebo alespoň zmírnit nepříznivé důsledky právních sporů a riziko výdajů s tím spojených.

Při zajištění právních  asistenčních služeb spolupracuje ČPP se společností Globall Assistance, která bude přijímat  žádosti klientů o právní poradenství prostřednictvím call centra  Global Assistance na telefonní lince 1220, nepřetržitě 24 hodin denně po všechny dny v roce.

Pojištění právní ochrany  lze sjednat na všech pracovištích ČPP po celé ČR.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).