Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., (ČPP) představila nový web

ČPP představila novou podobu svých webových stránek www.cpp.cz. Výraznou změnou prošla především struktura webových stránek, která nyní umožňuje snadnější přístup a navigaci pro všechny klienty. Na první pohled návštěvníky webu zaujme nová grafika, která upřednostňuje jednoduchost a navazuje na nové logo společnosti, které bylo představeno na podzim roku 2006.

Klienti jistě ocení nejen přehledné informace o nabízených produktech, ale i možnost výpočtu výše pojistného u vybraných produktů pomocí kalkulátoru. V případě zájmu lze pojištění prostřednictvím internetu přímo sjednat. Tuto možnost nabízí ČPP u povinného ručení, cestovního pojištění nebo pojištění odpovědnosti občanů, přičemž klient uzavřením pojistné smlouvy on-line získává navíc výraznou slevu z celkového pojistného.

Věříme, že nová grafická podoba internetových stránek ČPP přispěje k pohodlnější orientaci a větší spokojenosti našich klientů. Jelikož si uvědomujeme, že dokonalá internetová komunikace je v současném moderním světě nevyhnutelnou nutností, snažíme se i v této oblasti vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc.