Hlavní navigace

Češi známkují obchodníky jako o závod

Zájem spotřebitelů o možnost ohodnotit české obchodníky stále stoupá. Počet známek udělených obchodníkům prostřednictvím SMS a internetového hlasování v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 přesáhl k dnešnímu dni 480 tisíc. Jedná se o absolutní rekord v celé pětileté historii soutěže. V současnosti je na prvním místě společnost Lidl, následuje Datart a Penny Market. Průběžné výsledky hlasování doposud dostupné na stránkách www.obchodnik-roku.cz budou dnes v 16 hodin, stejně jako každý rok, zakryty. Konečné výsledky budou vyhlášeny a vítězové oceněni během slavnostního večera, který proběhne 10. října 2007 v pražském Slovanském domě.

Sdílet

Na základě SMS a internetového hlasování, které probíhá od 1. června do 30. září 2007, bude v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 udělena Cena veřejnosti. Výsledky v této kategorii se rovněž počítají do souboje o absolutní vítězství a zisk titulu GE Money Multiservis Obchodník roku 2007.

Od začátku září zaznamenala v průběžném pořadí výrazný úspěch společnost Lidl, která se poprvé dostala mezi prvních deset nejlepších, a to rovnou na první místo. V první desítce se rovněž nově objevila společnost Globus. Druhé místo drží prodejce elektra Datart, na třetím je diskont Penny Market.

Veřejnost může hlasovat až do 30. září prostřednictvím SMS zpráv zaslaných na číslo 736 323 323 nebo pomocí internetových stránek soutěže www.obchodnik-roku.cz. Princip udělování známek je stejný jako ve škole (1=nejlepší, 5=nejhorší). Stý hlasující v každém týdnu automaticky získává dárkové balení od společnosti Henkel. Všichni hlasující se dále mají šanci zapojit do soutěže o tři poukazy na nákup zboží v hodnotě 15 tisíc korun a dárkové balíčky od společnosti Kofola.

Letošní ročník ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 byl zahájen na tiskové konferenci 5. června 2007. Výsledky budou oznámeny 10. října 2007 během slavnostního večera v pražském Slovanském domě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).