Hlavní navigace

Červené konto Poštovní spořitelny přijde před Vánoci s příjemným dárkem

Poštovní spořitelna nabídne od 15. prosince Červené konto s vyšší úrokovou sazbou ve výši 3,00 % p.a. v pásmu od 50 000 Kč. Spořicí účet, který je v prodeji od července letošního roku, se tímto stává jedním z nejvýhodnějších a nejdostupnějších produktů svého typu na trhu.

Sdílet

Spořicí investiční účet Poštovní spořitelny, který kombinuje spořicí účet s investicí do podílového fondu, mění také úrokové sazby. Jeho spořicí část bude od poloviny prosince úročena úrokovou sazbou od 3,05% p.a.

„Červené konto není zatíženo téměř žádnými poplatky, je dostupné na každé poště. Změnou úrokové sazby jsme se rozhodli ještě zvýšit jeho atraktivitu,“ potvrzuje Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny

.

Nabídku Červeného konta provázela během podzimu úspěšná kampaň, která až sedmnáctinásobně zvýšila jeho prodej. „Opět se potvrdilo, že lidé oceňují jednoduché, dostupné produkty za rozumnou cenu,“ doplňuje Svoboda.

Příklad Červeného konta ukazuje uživatelskou vstřícnost, kterou chce Poštovní spořitelna klientům nabízet. „Vědí, že své peníze ukládají do důvěryhodné instituce. Na druhou stranu je možné finance vložené na spořicí účet pohodlně spravovat s pomocí elektronických kanálů, případně své peníze rychle vyzvednout,“ uzavírá Svoboda.

Zřízení, vedení a zrušení účtu stejně jako transakce jsou zdarma. Za příkazy k úhradě, elektronické výpisy či došlé platby klient neplatí žádné poplatky. Červené konto si klient ovládá bezhotovostními operacemi s pomocí elektronického bankovnictví sám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).