Hlavní navigace

CENTRAL GROUP získal ocenění Top dům 2007

Rodinný dům z nabídky CENTRAL GROUP byl již podruhé oceněn prestižní cenou TOP DŮM, kterou každoročně vyhlašuje časopis Dům a zahrada. Oceněným domem v roce 2007 je velmi moderně řešený typ Progres 9, který má dispozici 5+1 s dvougaráží. Ukázkový dům tohoto typu si mohou všichni zájemci prohlédnout v Praze 4 - Kunraticích (Po – Pá 13 – 18 hod.).

Sdílet

Tento typ domu je nejžádanější luxusní stavbou v nabídce CENTRAL GROUP a poprvé se veřejnosti představuje jako ukázková stavba vůbec poprvé v lednu tohoto roku. Dům byl oceněný odbornou porotou a stal se vítězem v kategorii nad 200 m2 podlahové plochy. Moderní rodinný dům PROGRES 9 se odlišuje od ostatních typů jednoduchou architekturou s plochou střechou. Stavba je řešena velmi moderně.

Aktuální nabídka rodinného domu Progres 9 i s pozemkem je nyní v lokalitě Rezidence Nad Skálou v Kunraticích. V současné době zde již mají všechny domy svého zájemce. Typový projekt domu lze také objednat pro samostatnou výstavbu kdekoliv v České republice za 45.220 Kč včetně DPH. Stavbu je možné realizovat na libovolném pozemku s výjimkou pozemků výrazně svažitých nebo tvarově atypických.

Změnou v anketě oproti loňským ročníkům bylo rozdělení místo do tří hned do čtyř kategorií rozlišených velikostí podlahové plochy. Hlavním důvodem bylo tehdy uvažované stanovení definice sociálního bydlení pro účely odlišení výše DPH, jímž měla být zatížena bytová výstavba nově vznikajících bytových i rodinných domů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).