Hlavní navigace

CENTRAL GROUP získal ocenění Dům roku 2006

Rodinný dům z nabídky CENTRAL GROUP byl již podruhé oceněn prestižní cenou DŮM ROKU, kterou každoročně vyhlašuje časopis Můj dům. Oceněným domem v roce 2006 je velmi moderně řešený typ Progres 8, který má dispozici 6+1 s dvougaráží. Ukázkový dům tohoto typu si mohou všichni zájemci prohlédnout v Průhonicích u Prahy (PÁ – NE 13 – 18 hod.).

Sdílet

Tento typ domu je nejžádanější luxusní stavbou v nabídce CENTRAL GROUP. Vedle prvního místa za absolutní počet hlasů získal 2. místo od odborné poroty. Velmi mě těší, že se na výsledku shodla odborná porota i čtenáři, řekla autorka vítězného projektu Ing. Arch. Eva Koláčková, vedoucí úseku architektury a urbanismu společnosti CENTRAL GROUP a doplňuje: Je to obrovská motivace pro celý náš architektonický tým, protože se tím potvrzuje, že lidé již hledají moderněji řešené domy. Máme již připravené další typy rodinných domů řady Progres, ještě modernějších, než je vítězný Progres 8 a jsme zvědavi, jaký budou mít úspěch u veřejnosti.

Domy tohoto typu jsou nyní v nabídce v Kunraticích, Dolních Chabrech, Březiněvsi, Suchdole a v Hostivici. Projekt tohoto typu domu lze také objednat pro samostatnou výstavbu kdekoliv v České republice za 45.000 Kč včetně DPH. Stavbu je možné realizovat na libovolném pozemku s výjimkou pozemků výrazně svažitých nebo tvarově atypických.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).