Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahajuje novou letní nabídku

Společnost CENTRAL GROUP přichází od června s novou letní nabídkou v oblasti nového bydlení s řadou novinek. Spolu s touto nabídkou je v distribuci i nový KATALOG BYDLENÍ – Léto 2004.

Sdílet

Do prodeje se nyní dostává nová lokalita bytových domů Nad Dalejským údolím v Praze 5 – Stodůlkách. V oblasti rodinných domů je novinkou druhá etapa prodeje osmi nových řadových domů v Průhonicích.

Od léta nabízí CENTRAL GROUP nový program financování bytů 100.000 + SPLÁTKY. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze jen 100 tisíc korun. Následně pak hradí měsíční hypotéční splátky od necelých 6.000 korun měsíčně. Tento program se týká všech bytů ve všech lokalitách z nabídky CENTRAL GROUP.

Další novinkou je možnost volného splácení ceny, kdy klient hradí podle svých potřeb a možností. Při podpisu smlouvy je třeba uhradit jen 10% z ceny a zbytek je možné hradit v libovolných splátkách kdykoliv podle volby klienta až do jednoho roku od dokončení stavby.

Všem klientům rádi zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně nového bydlení v sídle společnosti v Praze 4, a to každý všední den od 8 do 18 hodin, vysvětluje obchodník společnosti David Smola, a pokračuje: Kromě tohoto pracoviště můžete také navštívit informační centrum v Paláci Koruna na Václavském náměstí, které je otevřeno po celý týden od 10 do 18 hodin. Ve stejných časech jsou také otevřeny ukázkové domy v Hostivici u Prahy.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).