Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahajuje novou, jarní nabídku

Společnost CENTRAL GROUP přichází od března s novou jarní nabídkou v oblasti nového bydlení s celou řadou novinek. Spolu s touto nabídkou je v distribuci i nový KATALOG BYDLENÍ – JARO 2005.

Sdílet

Do prodeje se nyní dostávají nové zděné byty v Hostivici u Prahy za zaváděcí ceny již od 23.900 Kč/m². Dále společnost CENTRAL GROUP zahájila prodej nových rodinných domů s pozemky v Praze 5 – Slivenci a v dalších etapách také v Hostivici a v Líbeznicích u Prahy. V Líbeznicích byla nyní zařazena do prodeje také další etapa parcel pro individuální výstavbu rodinných domů.

U všech nových bytů a domů nabízí společnost CENTRAL GROUP luxusní provedení již v základní ceně. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře. U všech nových bytů je v základní ceně již také zahrnut vysokorychlostní internet, satelitní televize a bezpečnostní systém s kamerou. Připraveno je také připojení na pult centralizované ochrany.

Velmi žádaný je nyní úvěrový program financování bytů s názvem 100.000 + SPLÁTKY. V rámci tohoto programu zaplatí nyní klient za nový byt v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 korun a následně hradí hypoteční splátky od necelých 5.000 Kč měsíčně. Od března 2005 přichází společnost CENTRAL GROUP s obdobným programem s názvem 10% + SPLÁTKY i pro financování rodinných domů s pozemky.

Všem, kdo mají starší byt v družstevním nebo osobním vlastnictví v Praze a místo něj by raději měli nový zděný byt nebo dům s pozemkem od CENTRAL GROUP, je určen nový program financování VYMĚŇTE STARÝ BYT ZA NOVÝ. Pokud má klient k dispozici alespoň 10% z ceny nového bytu nebo domu s pozemkem, zbývající část ceny je možné zaplatit až po nastěhování do nového bytu nebo domu z výnosů z prodeje původního bytu klienta.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).