Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahájil výstavbu rodinných domů v Průhonicích

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu 10 řadových domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích u Prahy. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m², které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen 2005. V základní ceně jsou již zahrnuty některé nadstandardy – šambrány okolo oken, dřevěné pergoly u vstupu a klempířské konstrukce z titanzinku, atd.

Sdílet

Z těchto deseti řadových domů je již většina prodána, komentuje prodejní výsledek Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP a dodává Pomocí nového programu financování – volného splácení ceny, mohou klienti uhradit při podpisu smlouvy pouze 10% z ceny a zbytek splácí v libovolných splátkách kdykoliv podle svých potřeb až do jednoho roku od dokončení stavby.

V Průhonicích postaví firma ve dvou etapách 18 řadových domů. Ty jsou díky své poloze se zelení a zajímavému stavebnímu řešení žádané především náročnějšími klienty a rodinami s dětmi. Čtyři skupiny domů budou stát v blízkosti ulice Říčanská a Javorová.

Město Průhonice má samozřejmě kompletní občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřskou a základní školu, jazykovou školu, Vyšší komerční akademii, zdravotnická zařízení, banky a mnoho dalších služeb. Nedaleké nákupní a zábavní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice je cílem řady lidí z Prahy a okolí. Průhonické sportovní centrum je jedno z největších a nejlepších v zemi – jsou zde tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauna, masáže, terapie a další možnosti sportovního vyžití. Snadná dostupnost po dálnici a blízkost velkých nákupních center vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres. Autem po dálnici D1 trvá cesta na Václavské náměstí zhruba 10 minut a pět autobusových linek jezdí v krátkých intervalech na stanici metra Opatov.

Miluše Netolická

marketingová ředitelka CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).