Hlavní navigace

CENTRAL GROUP staví nové byty a domy v Suchdole

V severní části Prahy, na kopci nad Vltavou, se rozkládá jeden z nejkrásnějších rezidenčních obvodů metropole, obec Suchdol. V lokalitě Výhledy realizuje výstavbu nových bytů a rodinných domů společnost CENTRAL GROUP. Nejlevnější byty se pohybují v cenách již od 1,25 miliónu korun a ceny rodinných domů jsou v nabídce od necelých 9,6 miliónu korun. Pro své budoucí obyvatele se tak nabízí možnost bydlet nejenom v moderním bytě či luxusní vile, ale také v oblasti s čistým ovzduším, krásnou krajinou ležící v bezprostřední blízkosti chráněné přírodní rezervace.

Sdílet

Do konce letošního roku by v lokalitě Výhledy mezi ulicemi Kosova a k Horoměřicům mělo být vystavěno celkem sedm bytových domů se 180 byty. Dispozičně jsou nabízeny byty 1+kk až dvoupodlažní (mezonety) 4+kk. Ceny vnitřní podlahové plochy se pohybují od 32.900 do 42.900 Kč/m2. Všechny byty jsou v luxusním provedení. Termín dokončení první etapy je plánován na srpen 2005.

V Praze 6 Suchdole probíhá současně výstavba čtyř moderně řešených domů (solitérů) typové řady PROGRES 8, které jsou nejluxusnější stavbou z nabídky CENTRAL GROUP. Ceny solitérů se pohybují v cenách od necelých 9,6 do 10,2 miliónu korun v dispozici 6+1 s dvougaráží, včetně pozemku a luxusního provedení. Samozřejmostí jsou, stejně jako u bytů v této lokalitě, například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, nadstandardní vstupní dveře s bezpečnostními zámky a další drobné položky. „Navíc jsou v základní ceně započítána dřevěná eurookna, která lépe korespondují s celkovým rázem krajiny,“ říká David Smola, obchodní poradce společnosti CENTRAL GROUP. Dokončení výstavby solitérů je plánováno na prosinec 2005.

Ve Výhledech jsou na pozemcích zajištěny kompletní inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, plyn i elektro. V blízkém okolí je mateřská, základní škola ale i Česká zemědělská univerzita se sportovním areálem a plaveckým bazénem přístupným i pro veřejnost. V lokalitě je také k dispozici pošta, praktický lékař, dětský lékař, lékárna a základní obchody. V blízkosti je navíc Dejvické centrum, kde se nabízí kompletní občanská vybavenost. Velmi dobrá je dopravní dostupnost. Autobusem městské hromadné dopravy č. 147 ze zastávky Výhledy ke stanici metra Dejvická cesta trvá cca 15 minut.

V rámci programu 100.000 + SPLÁTKY stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 Kč. Následně, až po dokončení bytu, začne klient splácet hypotéční úvěr. CENTRAL GROUP nabízí také nový program financování na koupi nového domu nazvaný 10% + SPLÁTKY. K pořízení nového domu stačí nyní pouze 10% z ceny a zbývající část je možné financovat z úvěru nebo je možný odklad platby. Všem zájemcům poskytuje společnost zdarma finanční poradenství a rovněž zdarma zajišťuje hypoteční úvěry.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz, kde je k dispozici i virtuální prohlídka komplexu bytových i rodinných domů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).