Hlavní navigace

CENTRAL GROUP přichází s novou nabídkou bydlení v Hostivici u Prahy

Společnost CENTRAL GROUP zahajuje v Hostivici u Prahy v lokalitě Vilová čtvrť další etapu výstavby rodinných zděných domů. V sousedství novostaveb se připravuje od podzimu 2005 výstavba 6 menších bytových domů. Celkem je zde plánováno 60 bytů a ateliérů za zaváděcí ceny již od 23.900 Kč/m², a to včetně luxusního provedení.

Sdílet

V. etapa výstavby rodinných domů
V lokalitě Vilová čtvrť bude v páté etapě vystavěno celkem 8 rodinných domů z nových typových řad KLASIK 7 s dispozicemi 5+1 a PROGRES 8 s dispozicemi 6+1 včetně dvougaráží a luxusního provedení. Ceny domů se pohybují od 6,5 milionů korun včetně pozemku. Termín dokončení je plánován na prosinec 2006. Dále jsou v Hostivici v nabídce domy z dřívějších typových řad CENTRAL 1–2000, oceněný prestižní cenou Dům roku, CENTRAL 2–2000, DELTA, IMPERIAL, ALFA A OMEGA v dispozicích za ceny od 4 milionů korun včetně pozemku a luxusního provedení.

Nové bytové domy v Hostivici za příznivé ceny
Nové byty a ateliéry v Hostivici budou v nabídce s dispozicemi 1+kk až 3+kk . V objektu „A“ je plánováno 21 bytů, v objektu „B“ 18 bytů a v objektu „C“ 21 bytů. „Nejlevnější byt lze v lokalitě Vilová čtvrť pořídit již od 710 tisíc korun. Díky těmto příznivým cenám je o byty v Hostivici u Prahy už nyní velký zájem, cca 40% bytů je dokonce prodáno nebo závazně rezervováno,“ říká Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP. Dokončení výstavby je plánováno na prosinec 2006.

Parcely
Společnost CENTRAL GROUP nabízí v Hostivici také samostatné parcely pro vlastní výstavbu. Výměry parcel jsou od 1071 do 1853 m². Ceny pozemků jsou v nabídce od 2.695 Kč/ m². Dokončena je výstavba inženýrských sítí – vodovod, kanalizace, plyn i elektrorozvody.

Luxusní provedení
U všech domů i bytů nabízí společnost CENTRAL GROUP luxusní provedení již v základní ceně. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, nadstandardní vstupní dveře s bezpečnostními zámky a další drobné položky.

Nejširší nabídka financování nového bydlení
Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování nového bydlení na našem trhu. Od března 2005 připravila nový program financování pro rodinné domy s názvem 10% + SPLÁTKY. V rámci tohoto programu stačí složit pouze 10% z ceny a zbývající část je možno financovat z úvěru.

Dopravní dostupnost
Město Hostivice leží v blízkosti chráněné přírodní obory „Hostivické rybníky“. Výborná je dopravní dostupnost autem či MHD ze stanic metra Zličín autobusem č. 306 a 357, dále směrem na Bílou Horu autobusem 347, případně směr Ruzyně autobusem č. 319, nebo ze stanice metra Hradčanská meziměstskou dopravou. V Hostivici je k dispozici zdravotní středisko, lékárna, pošta, mateřská i základní škola. Pro sportovní vyžití se nabízí fotbalový stadion a tenisové kurty.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).