Hlavní navigace

CENTRAL GROUP přichází s novou jarní nabídkou

V současné době má CENTRAL GROUP jednoznačně největší nabídku bytů, rodinných domů a parcel v Praze. Již 4600 spokojených klientů si vybralo z nabídky společnosti svůj nový domov. Novinkami od března 2006 jsou luxusní byty v Praze 10 – Zahradním Městě v lokalitě Rezidence Park Hostivař a druhá etapa bytů v Praze 5 – Radlicích v lokalitě Rezidence Panorama. V rámci rodinných domů je novinkou další etapa v Praze 4 – Kunraticích, v Praze 5 – Slivenci, v Praze 10 – Kolovratech a v Líbeznicích u Prahy.

Sdílet

CENTRAL GROUP nabízí mnoho zděných bytů a ateliérů nyní v deseti lokalitách v Praze. Novinkou je lokalita Rezidence Park Hostivař v Praze 10  – Zahradním Městě. Byty jsou zde již od 1,3 mil. Kč včetně DPH a luxusního provedení REZIDENCE. Zahájena byla též druhá etapa prodeje bytů v Praze 5 – Radlicích v lokalitě pod názvem Rezidence Panorama. V sedmi moderních vilových domech nabízí společnost byty v cenách od 2,3 mil. Kč včetně DPH a luxusního provedení REZIDENCE.

Pro klienty, kteří se rozhodnou pro koupi rodinného domu, představuje CENTRAL GROUP 12 atraktivních lokalit v Praze a okolí. Novinkou od března 2006 jsou další etapy rodinných domů v Praze 4 – Kunraticích v lokalitě Rezidence Nad Skálou, kde se ceny velmi moderních zděných vil pohybují od 12,5 mil. Kč včetně DPH, pozemku a speciálního luxusního provedení REZIDENCE. V Praze 5 – Slivenci v lokalitě Za Farou, je možné si pořídit velmi moderní rodinný dům od zhruba 5 mil. Kč včetně DPH, pozemku a luxusního provedení. V Praze 10 – Kolovratech v lokalitě Lipany, se ceny rodinných domů pohybují od 4,8 mil. Kč včetně DPH, pozemku a luxusního provedení. CENTRAL GROUP také zahajuje další etapu rodinných domů v Líbeznících u Prahy v lokalitě Nová Bašť. Moderní rodinné domy jsou zde již od 2,8 mil. Kč včetně DPH, pozemku a luxusního provedení. Firma zde zajišťuje kromě výstavby domů také rozsáhlé služby a sportoviště. Od jara se zde zahajuje výstavba moderního polyfunkčního centra, kde bude stylová pizzerie, fitness se saunou a soláriem, mateřská školka a recepce s pultem centralizované ochrany. Výstavba objektu bude dokončena ještě v tomto roce, dodává Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).