Hlavní navigace

CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu rodinných domů ve Stodůlkách

CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu rodinných domů v Praze 5 Stodůlkách v lokalitě Klausova. Jedná se o šestnáct dvougeneračních domů, které jsou speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Domy se nachází v ulici Klausova přímo nad chráněným Prokopským a Dalejským údolím.

Sdílet

Ceny se pohybují od 8,4 milionu Kč za dům v luxusním provedení včetně pozemku o výměře 463 m2. Stavby mají velmi moderní architektonické pojetí a velkou vnitřní podlahovou plochu v rozmezí od 306 m2 u nejmenších z domů do 385 m2 u největšího z domů.

Nabídka Luxusního provedení se týká všech nových klientů, kteří si koupí byt nebo dům po 1. 9. 2004 a uzavřou smlouvu do konce listopadu 2004, doplňuje Ing. Eduard Šnek, a dodává V současné době je již polovina rodinných domů v této lokalitě prodána.

Všechny domy jsou řešeny s dřevěnými EURO okny, střešní krytina je z titanzinku, domy obsahují interiérové schodiště, přístupy k domům a příjezdy ke garážím jsou provedeny v zámkové dlažbě a všechny domy (s výjimkou krajových) mají i střešní terasy.

V blízkosti rodinných domů leží přírodní památka Opatřilka – Červený lom a národní přírodní památka U Nového mlýna. Občanská vybavenost je zastoupena základní a mateřskou školou, zdravotním střediskem a obchody. Dvěma autobusy trvá cesta k metru Nové Butovice necelých 6 minut a dva autobusy jezdí k metru Hradčanská.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).