Hlavní navigace

CCS uvedla na trh online vytěžovací centrum iSpedice.cz

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. uvádí na trh novou službu - vytěžovací centrum pod obchodní značkou iSpedice.cz. Rozšiřuje tak svou nabídku produktů a služeb pro firemní zákazníky.

Sdílet

Nová služba, kterou naleznete na internetové adrese www.ispedice.cz, je určena všem dopravcům a výrobním společnostem, využívajícím k přepravě svého zboží autodopravu. Každý návštěvník těchto internetových stránek zde získá informace o nabídce dopravy a poptávky po odvozu zásilek nejen na území České republiky, ale i po celé Evropě.

Od počátku listopadu zahajuje CCS bezplatnou registraci zákazníků do systému a do konce roku pak bude pro zaregistrované zákazníky provoz služby iSpedice plně spuštěn.

Služba iSpedice.cz funguje na principu zveřejňování nabídky a poptávky po volných vozech nebo po dopravě zásilek. Zaregistrovaný uživatel získává možnost nabídnout prostřednictvím iSpedice.cz volný úložný prostor ve svém voze nebo naopak vyhledat kapacitně a trasou odpovídající vůz, který může přepravit jím požadovaný náklad. Vyhledáním vhodné zásilky odpovídající objemu a hmotnosti kapacity volného úložného prostoru může dopravce snadno navýšit své příjmy. Společnosti, které hledají vhodný odvoz pro své zásilky, mohou vyhledáním nejlevnějšího, nejefektivnějšího a nejrychlejšího způsobu přepravy snadno docílit snížení nákladů za dopravu, uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Uživatelé vytěžovacího centra nepotřebují žádný speciální software ani technické vybavení. Stačí klasický kancelářský počítač a připojení k internetu. Před samotným využíváním služby je potřeba se jen zdarma zaregistrovat. CCS se spuštěním iSpedice.cz zavádí věrnostní a motivační program. Kromě toho, že mohou zákazníci využívat služeb iSpedice.cz zcela zdarma, za každou zadanou nabídku nebo poptávku navíc sbírají body na své konto a po získání minimálního stanoveného počtu bodů obdrží zdarma od CCS čipovou kartu CCS Bonus s finančním nábojem na nákupy pohonných hmot a doplňkového zboží a služeb na čerpacích stanicích v České republice.

Na podporu této nové služby jsme zahájili reklamní kampaň podpořenou direct mailem. Navíc jsme pro všechny zájemce o vytěžovací centrum iSpedice.cz připravili nabídku v podobě využívání této služby po určitou dobu zcela zdarma. Je to další aktivita, kterou firmám v ČR pomáháme usnadnit si jejich každodenní podnikatelské aktivity související s provozem motorových vozidel, doplnil Beneš.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).