Hlavní navigace

CCS Triangl přichází s dvouletými splátkami

Sdílet

Nové splátkové varianty umožňující rozložit splácení až na 24 měsíců začíná svým zákazníkům nabízet přední český katalogový prodejce CCS Triangl. Jedná se o hlavní novinku z katalogu jaro/léto 2003, který v těchto dnech přichází na trh. Rozšířena je i nabídka způsobů objednávání zboží. „Kromě telefonické a písemné objednávky lze výrobky objednávat také prostřednictvím internetu nebo SMS zpráv z mobilního telefonu. Zákazníci přitom mohou vybírat z více než 15 000 modelů výrobků od 120 značkových výrobců spotřebního zboží,“ uvedl generální ředitel společnosti Miroslav Klos.

Nové služby zavádí CCS Triangl na základě požadavků svých zákazníků a vývoje splátkového prodeje v České republice. Zvyšující se zájem o nákupy na splátky se promítá i v CCS Trianglu, kde překročily 90 % všech uzavřených smluv. Možnost postupného splácení výrobku výběrem jedné ze čtyřiadvaceti variant splácení současně umožňuje kupujícím pořizovat si luxusnější výrobky. Zatímco průměrná hodnota smlouvy na zboží na splátky činí více než 10 000 Kč, v případě hotovostní platby je to o 30 % méně.

Aktuální katalog CCS Triangl jaro/léto 2003 přináší novinky i v nabízených produktech. Nově jsou zařazeny nafukovací čluny, bazény a mopedy. Rozšířen je sortiment hodinek, nářadí, televizorů, jízdních kol, DVD přehrávačů a domácích kin. „V případě sestav domácího kina a DVD přehrávačů zaznamenal CCS Triangl v poslední době velký nárůst prodeje, který kopíruje poptávku po těchto výrobcích na českém trhu. Dá se předpokládat, že se odbyt bude nadále zvyšovat a technologie DVD postupně nahradí videorekordéry,“ dodává Klos. Mezi nejprodávanější zboží standardně patří televizory, mobilní telefony, chladničky a pračky.

Hlavními výhodami nákupu z katalogu CCS Triangl je pořízení zboží přímo z domova na splátky s 0% navýšením a s dopravou do místa bydliště zdarma. Pohodlí nákupu umocňuje zavádění nových metod objednávání, které urychlují a usnadňují pořizovací proces. Tento trend potvrzují také požadavky zákazníků na objednávání elektronicky a zvyšující se zájem o telefonické objednávky. Výrobky z katalogu i další zboží může zákazník hradit v hotovosti, kreditní kartou CCS Kredo nebo na splátky. Při řádném zaplacení všech splátek se navíc stává každý zákazník členem Klubu Triangl, který mu přináší řadu zajímavých výhod. V současnosti Klub Triangl pečuje o téměř 112 tisíc členů z celkového počtu 138 tisíc zákazníků CCS Trianglu.

* * *

Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dvěmi dceřinými společnostmi – stoprocentně drženou akciovou společností Český Triangl a CCS Slovenskou spoločností pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet a hraje tak významnou roli na trhu bezhotovostních plateb v České republice. CCS se zaměřuje především na provozování firemních autokaret a rozvíjení služeb souvisejících s řízením logistiky a nákladů firemního autoparku. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná kreditními a předplatními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

Český Triangl, a.s., provozuje pod obchodní značkou CCS Triangl splátkový katalogový prodej, CCS na Slovensku distribuuje karty CCS a řídí systém bezhotovostních plateb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).