Hlavní navigace

CCS Triangl představuje předvánoční katalog podzim/zima 2002

Sdílet

CCS Triangl přichází v těchto dnech na trh s novým katalogem podzim/zima 2002, ve kterém nabízí široký sortiment spotřebního zboží od 120 renomovaných výrobců. Nově jsou do katalogu zařazeny kotle značky Viadrus a Mora Top, kuchyňské nádobí značky Tescoma a k významnému rozšíření došlo také v oblasti dětského světa a počítačové techniky. Novinkou je rovněž samostatná kategorie vestavných spotřebičů.
Hlavními výhodami nákupu z katalogu CCS Triangl je pořízení zboží v pohodlí domova na splátky s 0% navýšením a s dopravou do místa bydliště zdarma. Oproti předešlému vydání byla navíc rozšířena možnost objednání i zboží, které není uvedeno v katalogu.

Přehledně je v katalogu CCS Triangl roztříděno do jednotlivých sortimentních kategorií více než 15 000 nabízených modelů výrobků. Zákazníci zde mají široký výběr domácích spotřebičů, nábytku, hraček pro děti, potřeb pro motoristy, sport, volný čas, domácí kancelář, zahradu a dílnu. Největší část katalogu tvoří zboží pro domácnost, a to především televizory, ledničky a ostatní domácí technika. V katalogu naleznou zákazníci například výrobky značek Philips, Sony, Thomson, Canon, Whirlpool, Electrolux, Mora apod.

CCS Triangl je rovněž připraven zákazníkům dodat prakticky všechny modely výrobků značek, které jsou zastoupeny v katalogu a nově i některých dalších – např. bílá technika Bosch, skútry Siamoto, bazény Marimex či ruční elektrické nářadí Black & Decker. A to za stejných podmínek jako zboží z katalogu – jednoduchým a příjemným nákupem v pohodlí domova s možností splácení bez finančního navýšení a s dopravou až domů zdarma.

U vybraných výrobků v katalogu naleznou zákazníci symbol TOP 100 nejprodáva­nějších výrobků. Jedná se o zboží, které nejvíce zaujalo svými vlastnostmi, parametry i cenou a patřilo k nejprodávanějšímu zboží z předešlého katalogu. Toto ocenění získala například automatická pračka Indesit, videorekordér Daewoo či kombinovaná chladnička Whirlpool.

Objednané zboží může zákazník zaplatit třemi způsoby: na splátky výběrem jedné z dvaceti různých variant splácení, kreditní kartou CCS Kredo, MasterCard Electronic, jejímuž držiteli je poskytnuta sleva ve výši 8 % z ceny výrobků, nebo v hotovosti při převzetí zboží.

Katalog CCS Triangl si mohou zákazníci objednat na dobírku na bezplatné Zelené lince 800 131 132 nebo zakoupit na všech poštách na severní Moravě, na vybraných poštách na jižní Moravě či u obchodních zástupců CCS Triangl. Kontakt na nejbližšího obchodního zástupce získají na Zákaznickém centru CCS Triangl 283 101 003.

Speciální splátková varianta „Triangl Vánoce“
Pro letošní předvánoční období připravil CCS Triangl pro své klienty výjimečnou splátkovou variantu „Triangl Vánoce“, díky které si mohou zákazníci objednat zboží z katalogu nebo podzimní akční nabídky a při převzetí zboží neplatit žádnou zálohu. Teprve v polovině ledna následujícího roku začnou splácet zboží v jedenácti měsíčních splátkách po 10 % jeho ceny. Tato jedinečná nabídka platí pro členy Klubu Triangl i pro všechny ostatní zákazníky (ti však musí při převzetí zboží uhradit symbolickou zálohu ve výši 200 Kč). Nabídka platí do 15. prosince 2002.

Informace o společnosti:

CCS Česká společnost pro platební karty je významnou nebankovní finanční skupinou na českém trhu se zaměřením na finanční služby v oblasti specializovaných karet pro firemní klientelu a na spotřební financování v oblasti splátkového prodeje a kreditních karet pro segment fyzických osob.
Portfolio CCS přináší řadu produktů od služeb řízení firemního autoparku, přes služby zprostředkované specializovanými kartami až po věrnostní programy pro firemní obchodní partnery a jejich zaměstnance. Pro soukromé osoby je určena nabídka segmentu spotřebních financí, které reprezentuje značka CCS Triangl a kreditní karta CCS Kredo.

Značka CCS Triangl vznikla v roce 2001 akvizicí společnosti Český Triangl, kdy se CCS Česká společnost pro platební karty stala jediným akcionářem této společnosti. Historie společnosti Triangl pak sahá do roku 1992. Významným mezníkem v její činnosti byl rok 1998, kdy přišla na trh s novou koncepcí splátkového prodeje s 0% navýšením.

Každý klient CCS Triangl, který řádně a v dohodnutém termínu zaplatí objednané zboží nebo držitel karty CCS Kredo může využívat výhod Klubu Triangl. Pro členy klubu je připraveno těchto výhod hned sedm: nákup zboží z katalogu CCS Triangl bez potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu, objednání zboží po telefonu, výhodnější varianty splácení, slevu ve výši 8 % při nákupu v hotovosti, nový katalog CCS Triangl zdarma (pokud si klient objedná zboží z předchozího katalogu), nákup zboží z katalogu CCS Triangl až za 180 000 Kč ročně a možnost stát se zprostředkovatelem bez vstupního poplatku.

Kreditní karta CCS Kredo je první kartou v České republice nesoucí značku MasterCard Electronic. Nabízí bezúročné období i velkou variabilitu splácení. Karta s logem MasterCard Electronic zajišťuje rovněž vysokou bezpečnost provedených transakcí, protože každá operace je elektronicky ověřována přímo v centrále společnosti CCS. Držitel karty může platit ve více než 20 500 obchodech nebo si vybírat peníze v 1900 bankomatech v České republice. Při nákupech s kreditní kartou CCS Kredo je k dispozici nejen úvěrový rámec od 5000 do 70 000 Kč, ale také až čtyřicetidenní bezúročné období. Navíc její držitel získá trvalou slevu ve výši 8 % na nákupy z katalogu CCS Triangl a rovněž veškeré výhody člena Klubu Triangl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).