Hlavní navigace

CCS představuje převratné řešení

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spustí ve spolupráci se společností TRANiS spol. s r.o. v průběhu července letošního roku do ostrého provozu novou portálovou službu - iMonitor. Tato novinka byla veřejnosti poprvé představena na letošním brněnském Autosalonu. Služba rozšiřuje stávající nabídku CCS v oblasti produktů využívajících satelitní síť GPS, které pomáhají zákazníkům zefektivnit provoz firemních vozidel.

Sdílet

Výjimečnost portálového řešení iMonitor, které zákazníci naleznou na internetové adrese www.imonitor.cz, je především v tom, že umožňuje prostřednictvím internetu přistupovat k informacím o vozidlech kdykoli a odkudkoli. „Zákazník si může při pořizování služby iMonitor vybrat z několika cenových programů dle doby, na kterou uzavře smlouvu, a získat tak mobilní jednotku již od jedné koruny. Za možnost využívání služby následně hradí měsíční poplatek v řádech desítek až stovek korun, jehož výše závisí na nárocích zákazníka a vybrané službě,“ uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s. Každý zájemce o tento produkt může na výše uvedené internetové adrese již nyní vyzkoušet funkčnost služby s reálnými daty zadáním přihlašovacího jména „demo“ a hesla „demo“.

„Služba iMonitor představuje dokonalý nástroj pro snížení nákladů na provoz firemních vozidel, který je díky nízkým pořizovacím nákladům vhodný pro každého podnikatele nebo firmu. Ovládání portálového řešení iMonitor je snadné a zákazníka nikterak nezatěžuje starostmi o sběr dat, nenutí jej k instalaci a aktualizaci speciálního softwaru a nepřináší tak žádné výjimečné nároky na vybavení složitou výpočetní technikou,“ vysvětluje Petr Beneš a dodává: „Díky zpracování alarmových hlášení z vozidla a možnému napojení na pult centrální ochrany může služba iMonitor rovněž zákazníkovi pomoci ochránit jeho majetek. Také slevy na autopojištění, které klient může od pojišťoven získat, přinesou firmám nemalé úspory.

Součástí služby iMonitor je mobilní jednotka, kterou si zákazník nechá v síti smluvních servisů zabudovat do svého vozidla. Mobilní jednotky umístěné ve vozidlech s vysokou přesností průběžně zaznamenávají jeho polohu kdekoli po celé Evropě. Data o pohybu vozu se automaticky přenášejí do centrálního počítače služby iMonitor, který je zpracuje a připraví pro zákazníka. Klient si může sám jednoduše a kdykoli na internetu zobrazit údaje o poloze vozidla, alarmových stavech nebo historii jízd vozů. Může si rovněž vytisknout knihu jízd nebo si nechat službou zpracovat další údaje o provozu svých vozidel.

Společnost CCS již několik let nabízí klientům rovněž systémy CCS Monitor ONLINE a CCS Monitor OFFLINE, které využívá více než devět tisíc automobilů v České republice. Ty představují komplexní nástroje pro řízení a kontrolu služebních vozidel. S využitím satelitního systému GPS sledují pracovní vytížení a pohyb firemních vozidel a osádek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).