Hlavní navigace

CCB-CREDIT NABÍZÍ HOTOVOST RYCHLE A JEDNODUŠE

CCB-Credit přichází pro letošní léto s novinkou. Zájemci mohou během třiceti minut získat půjčku až do výše 100 000 Kč za výhodnou úrokovou sazbu 16,99 %.

CCB-Credit, společnost zabývající se splátkovým prodejem a poskytováním spotřebitelských úvěrů, rozšířila své služby a široké veřejnosti nabízí možnost čerpat bezúčelové hotovostní úvěry. Vyřízení úvěru je možné při osobní návštěvě na pražské pobočce CCB-Credit. Od podzimu bude možno o půjčku žádat i na nových pobočkách v Ostravě a Brně.

„Výhodou tohoto úvěru je především jeho rychlost a jednoduchost. Po návštěvě našeho kontaktního centra v Praze může klient do 30 minut odcházet se šekem či potvrzeným převodem na účet v ruce. Naše úrokové sazby jsou navíc srovnatelné s bankovními produkty,“ řekl Pavel Ráliš, ředitel marketingu CCB-Credit.

CCB-Credit nabízí hotovostní úvěry za úrokovou sazbu 16,99 % p.a. Klient zaplatí navíc schvalovací poplatek ve výši 2 % z celkové vypůjčené částky. Doba splácení úvěru je flexibilní – od 6 do 36 měsíců. Je možné získat úvěr ve výši od 10 do 100 tisíc Kč. K vyřízení žádosti postačí občanský průkaz, druhý průkaz totožnosti spolu s potvrzením zaměstnavatele o výši příjmů a dvěma posledními výpisy z bankovního účtu.

Společnost CCB-Credit je dceřinou společností CCB-Leasing, specialisty na leasing ojetých vozů. Zaměřuje se na splátkový prodej a poskytování spotřebitelských úvěrů široké klientele. Ve své nabídce má i spotřebitelské úvěry s nulovým navýšením. Kromě financování spotřebního zboží nabízí úvěry na nákup nového či ojetého vozu nebo na financování oprav či na pořízení náhradních dílů.