Hlavní navigace

CCB-CREDIT NABÍZÍ HOTOVOST RYCHLE A JEDNODUŠE

Sdílet

CCB-Credit přichází pro letošní léto s novinkou. Zájemci mohou během třiceti minut získat půjčku až do výše 100 000 Kč za výhodnou úrokovou sazbu 16,99 %.

CCB-Credit, společnost zabývající se splátkovým prodejem a poskytováním spotřebitelských úvěrů, rozšířila své služby a široké veřejnosti nabízí možnost čerpat bezúčelové hotovostní úvěry. Vyřízení úvěru je možné při osobní návštěvě na pražské pobočce CCB-Credit. Od podzimu bude možno o půjčku žádat i na nových pobočkách v Ostravě a Brně.

„Výhodou tohoto úvěru je především jeho rychlost a jednoduchost. Po návštěvě našeho kontaktního centra v Praze může klient do 30 minut odcházet se šekem či potvrzeným převodem na účet v ruce. Naše úrokové sazby jsou navíc srovnatelné s bankovními produkty,“ řekl Pavel Ráliš, ředitel marketingu CCB-Credit.

CCB-Credit nabízí hotovostní úvěry za úrokovou sazbu 16,99 % p.a. Klient zaplatí navíc schvalovací poplatek ve výši 2 % z celkové vypůjčené částky. Doba splácení úvěru je flexibilní – od 6 do 36 měsíců. Je možné získat úvěr ve výši od 10 do 100 tisíc Kč. K vyřízení žádosti postačí občanský průkaz, druhý průkaz totožnosti spolu s potvrzením zaměstnavatele o výši příjmů a dvěma posledními výpisy z bankovního účtu.

Společnost CCB-Credit je dceřinou společností CCB-Leasing, specialisty na leasing ojetých vozů. Zaměřuje se na splátkový prodej a poskytování spotřebitelských úvěrů široké klientele. Ve své nabídce má i spotřebitelské úvěry s nulovým navýšením. Kromě financování spotřebního zboží nabízí úvěry na nákup nového či ojetého vozu nebo na financování oprav či na pořízení náhradních dílů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).