Hlavní navigace

CCB Finance s logem mateřské Santander Consumer Finance

Společnost CCB Finance, která se v České republice dosud zaměřuje na poskytování leasingových služeb, spotřebitelských úvěrů a bezúčelových hotovostních půjček fyzickým osobám, začne od 1. května 2004 používat nové logo. Nové logo společnosti odráží skutečnost, že společnost CCB Finance patří do španělské bankovní skupiny Grupo Santander.

Sdílet

Změna loga koresponduje se vstupem České republiky do Evropské unie, po němž se evropským finančním společnostem ještě více otevírá prostor pro působení a rozvíjení aktivit na tuzemském trhu.

Změna loga a tedy zřetelnější přihlášení k silné evropské bance je pro nás velmi významným momentem. Vstup do Evropské unie má tak pro naši společnost i naše klienty hmatatelný rozměr, nejde jen o symbolické datum. Bankovní skupina Santander díky tomuto kroku připomene svou stále významnější přítomnost na českém trhu, komentoval význam změny loga obchodní ředitel CCB Finance Pavel Ráliš.

Ke změně loga bude docházet postupně. Od prvního května se bude objevovat na pobočkách CCB Finance a nových obchodních, reklamních a propagačních materiálech, během roku bude postupně nahrazováno logo stávající.

Skupina Grupo Santander je největší španělská banka, která má významné postavení na evropském trhu (je zde druhým největším subjektem) a v Latinské Americe. Zaměstnává přes sto tisíc lidí, z nichž 65 procent pracuje pro skupinu mimo Španělsko.

Zbyněk Křesťan
marketing manager a tiskový mluvčí
CCB Finance, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).