Hlavní navigace

CashBack už funguje i v síti prodejen COOP

[Tisková zpráva] Služba CashBack se neustále rozšiřuje. Nejnověji mohou držitelé platebních karet vybírat hotovost ve vybraných prodejnách COOP po celé republice. Od letošního října již využilo CashBack v prodejnách COOP několik tisíc lidí.

Sdílet

CashBack je u lidí velice oblíbený alternativní způsob výběru hotovosti. Proto se tuto službu snažíme neustále rozšiřovat. Výběr hotovosti na pokladně šetří nejen čas, ale také peníze, protože je pro držitele platebních karet ČSOB a Poštovní spořitelny zcela zdarma, sdělil Milan Jursík, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

Od zahájení akceptace platebních karet v prodejnách COOP využilo služby CashBack několik tisíc zákazníků, kteří tak vybrali hotovost v objemu několika milionů korun.

Vybírat hotovost mohou nejen klienti ČSOB a Poštovní spořitelny, ale i klienti ostatních bank, působících na českém trhu. Tuto praktickou službu mohou držitelé karet využít například v obchodní síti prodejen Albert, u čerpacích stanic ČEPRO EuroOil, ve většině prodejen řetězce COOP a také v řetězcích Spar a Globus a na kterémkoli místě označeném nálepkou CashBack. K výběru stačí pouze zaplatit nákup platební kartou v minimální výši 300 Kč, což umožní držiteli karty vybrat hotovost až do výše 1500 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).