Hlavní navigace

CAC LEASING S VÝHODAMI PRO SUBARU

Praha, 19. dubna 2007 - CAC LEASING a společnost Subaru ČR uzavřely dohodu o financování sítě autorizovaných prodejců vozidel Subaru. Prodej vozů této japonské značky zaznamenal v loňském roce v České republice 17% meziroční nárůst. Z celkového počtu 885 prodaných vozidel Subaru v roce 2006 jich téměř jednu čtvrtinu financovala společnost CAC LEASING. Subaru je světovou špičkou ve výrobě aut s pohonem všech čtyř kol a ve světě v loňském roce prodala 500 tisíc vozů.

Sdílet

Důvodem pro uzavření dohody mezi CAC LEASING a Subaru ČR byl vzrůstající prodejní trend a s tím spojená finanční náročnost na provozní financování a rovněž snaha o zlepšení komfortu obchodování s partnery Subaru. Autorizovaní partneři Subaru mohou nyní využít pro financování skladových, předváděcích i showroomových vozidel výhodných podmínek od CAC LESING. „Díky spolupráci s importérem vozů Subaru v České republice můžeme síti autorizovaných prodejců této značky nabídnout zajímavé podmínky financování, které jsou pro ně jednoduše a rychle dostupné. V loňském roce jsme financovali koupi zhruba 21 % prodaných vozů Subaru a od uzavřené spolupráce si slibujeme posílení naší pozice u prodejců této značky,“ upřesňuje Jiří Vintr, vedoucí autoleasingu společnosti CAC LEASING.

Základem filozofie obchodování importéra Subaru jsou dobré obchodní vztahy. Při výběru finančního partnera pro Subaru hrály roli především vhodná pobočková síť CAC LEASING, stabilní pozice na trhu a aktivní přístup ke spolupráci. Každoročně zvyšujeme v České republice prodej našich vozů. Naším přáním je přiblížit se letos ročnímu prodeji 950 vozů. Věřím, že atraktivitu naší značky podpoří i nabídka výhodného financování od CAC LEASING pro autorizované partnery Subaru a v blízké budoucnosti i pro klienty Subaru, doplňuje Petr Neumann, ředitel Subaru ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).