Hlavní navigace

Bytový komplex Mazanka vítězem Best of Realty

Praha, 10. listopadu 2006 – V pořadí desátý projekt developerské společnosti FINEP získal první místo nejprestižnější odborné realitní soutěži. Projekt je umístěn ve výjimečné lokalitě v Praze 8 a unikátně řešený tvar zástavby umožnil zachovat většině bytů krásný výhled na panorama Prahy. Architektonický návrh pochází z dílny Ing. arch. Petra Bouřila, architektonického ateliéru ABM architekti s.r.o.

Sdílet

„Ocenění vnímáme jako potvrzení kvality práce celého našeho týmu a všech subdodavatelů, zároveň potvrzuje pozici FINEPu jako předního developera jak v oblasti ekonomického bydlení, tak i v oblasti luxusnějšího bydlení,“ říká předseda představenstva společnosti FINEP Michal Kocián.

U vítězného projektu Bydlení Mazanka ocenila odborná porota maximální využití potenciálu lokality, vysokou kvalitu projektu středního segmentu, jeho estetickou atraktivitu i komerční úspěch. Projekt Mazanka byl dokončen v tomto roce a je tvořen 171 byty. V tuto chvíli je 97% bytů projektu prodáno. Jedním z bytů, který je ještě v nabídce, je atypický mezonetový kruhovitý byt 4+kk o rozloze 100 m2, umístěný v rotundě.

Součástí každého bytu je buď lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka.. Většina střech domů je zazeleněná, osázená tzv. extenzivním porostem (celoročně zachovává barvu a je nenáročný na údržbu), což vše dotváří exkluzivní výhled, zejména z bytů ve vyšších podlažích. Součástí projektu je samostatný třípodlažní objekt, kde je umístěno několik mezonetových bytů, které evokují bydlení v řadovém domku se zahradou. Také oplocení areálu přispívá k bezpečnosti obyvatel a zajišťuje bezstarostné hry dětí. Pasivní odpočinek umožní relaxační centrum s fitness centrem, vířivou vanou a saunou. Centrální vstup s recepcí zaručuje maximální bezpečí v celém komplexu. Areál je obklopen rozlehlým parkem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).