Hlavní navigace

Burza se stala partnerem nové vysoké školy

[Tisková zpráva] Burza cenných papírů Praha se stala partnerem nově založené vysoké školy Unicorn College, která je zaměřena na informační a komunikační technologie a management.

Sdílet

Unicorn College zahájí výuku na bakalářském stupni studia v říjnu roku 2007 v oborech Informační a komunikační technologie a Management. Hlavním cílem školy je dosáhnout maximálního propojení studia s praxí a připravit tak dokonale absolventy na jejich budoucí profesní život. K dosažení tohoto záměru je pro studenty připraven program, který přímo reflektuje potřeby trhu a je přednášen vyučujícími, kteří patří ke špičce v daném oboru a mají přímou vazbu na praxi.

„K partnerství jsme přistoupili velmi rádi, protože stejně jako společnost Unicorn na poli informačních technologií, cítíme i my ve finančním sektoru nedostatek kvalitně připravených absolventů. Tomuto problému čelí zejména naši členové, kteří proto možnost přímého vlivu na skladbu výukové látky vítají. Naše spolupráce s Unicorn College bude probíhat právě v rovině přípravy náplně předmětů, které se bezprostředně týkají finančního sektoru“ – říká Petr Koblic, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha. Slavnostní otevření Unicorn College za účasti Vladimíra Kováře, generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti Unicorn a Petra Koblice, generálního ředitele Burzy cenných papírů Praha, proběhne 15. března 2007 v 10:00 v sídle školy V Kapslovně 2767/2, Praha 3 – Žižkov. Po slavnostním zahájení bude až do 18 hodin následovat den otevřených dveří, kde se bude moci veřejnost seznámit s prostorami školy a podrobnostmi o studiu jednotlivých oborů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).