Hlavní navigace

Buďte originální! Překvapte na Valentýna výjimečným dárkem

[Tisková zpráva] Jednou z možností, jak překvapit partnera na Valentýna zajímavým dárkem, je kreditní karta mKREDITKA od mBank. Vydání a vedení kreditní karty je zdarma a klient má k dispozici až 54 dní bezúročného období.

Sdílet

O kreditní kartu mBank můžete požádat jednoduše přes internet. Pak stačí pouze jedna návštěva obchodního místa, kam se dostavíte s potřebnými dokumenty. Ke své kreditní kartě si poté opět přes internet objednáte dodatkovou kartu a tu pak můžete darovat své přítelkyni, manželce či příteli nebo manželovi. Tato dodatková kreditní karta bude vystavena na jméno Vašeho partnera.

Majitel dodatkové kreditní karty si tak může za úvěrový limit, který je na kartě nastaven, koupit dárek přesně podle svých představ.  Další možností je kreditní karta zlatá, jejíž vydání a vedení je také zdarma a která má vyšší limity pro platby u obchodníků či na internetu.

Budete-li chtít se svou kreditní kartou vycestovat na nákupy do zahraničí, doporučujeme si ke kartě sjednat cestovní pojištění a pojištění proti zneužití karty, které kryje například i ztrátu nebo odcizení dokladů, peněženky či kabelky.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).