Hlavní navigace

Brouček od Komerční banky chrání i spoří

Dětské pojištění Brouček nabízí Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou nejmenším klientům od prvního prázdninového měsíce. Pojištění nabízí možnost sjednat si spořicí nebo ochrannou variantu. Navíc k oběma variantám lze doplnit připojištění úrazu či hospitalizace v nemocnici pro sebe nebo své dítě.

Sdílet

Brouček je určen dětem do 14 let. Varianta ochranná poskytuje finanční zabezpečení dítěte v případě nečekané životní události, jakou je plná invalidita či smrt dospělého, který pojištění sjednal. Pojišťovna v obou případech přebírá povinnost platit pojistné za dospělého a zároveň garantuje, že pojistné plnění na konci pojistné doby získá výhradně dítě.

Spořicí varianta pojištění je určena pro rodiče či prarodiče, kteří hledají spořicí produkt, prostřednictvím něhož vybaví dítě do dospělosti určitou finanční částkou. Jak vysoká bude, záleží na investiční strategii, kterou pojistník zvolí. Vybírat může z pěti investičních fondů, které jsou v nabídce Investiční kapitálové společnosti KB a to včetně Fondu s garantovaným zhodnocením, který poskytuje garantovaný výnos.

K pojištění je možné sjednat připojištění úrazu či hospitalizace (platné v ČR a státech EU) pro dítě i dospělého. V případě sjednání ochranné varianty získá klient zdarma i asistenční služby (úhrada nákladů na hlídání dětí do limitu 5 000 Kč ročně při hospitalizaci vč. porodu, asistenční linku zajišťující domácí a právní služby a informační zdravotní linku).

Dětské životní pojištění investičního charakteru je produkt vhodný pro pravidelné spoření i jednorázovou investici Obliba tohoto typu produktu v posledních letech stoupá a je dána potřebou rodičů zajistit své děti při vstupu do života, například naspořit peníze na studia dítěte, uvedl vedoucí retailového bankovnictví Komerční banky Radko Belada.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).