Hlavní navigace

Brokerjet: fondy týdne Parvest India a BRIC

Fondy Parvest India a Parvest BRIC Equities se staly fondy týdne společnosti Brokerjet. Do konce června tohoto roku je proto možno do těchto fondů investovat se vstupním poplatkem pouze 0,3 %!

Sdílet

Fond Parvest India je spravován ve spolupráci s jednou z nejúspěšnějších místních indických investičních společností Sundaram AM, která hospodaří s aktivy v hodnotě přes 650 milionů amerických dolarů a má téměř desetiletou praxi s indickými cennými papíry. Fond investuje do akcií a podobných titulů, vydaných společnostmi majícími sídlo v Indii nebo vedoucími tu jejich podnikání. 70 % portfolia je investováno do Large-Caps akcií v nejdynamičtějších ekonomických sektorech, zbývajících 30 % portfolia je investováno do Small- a Mid-Caps akcií, což umožňuje využití možných mezer na trhu. Indie je v současnosti druhou nejdynamičtější ekonomikou v Asii!

Fond Parvest BRIC Equities umožňuje investice do čtyř nejrychleji rostoucích ekonomik světa – brazilské, ruské, indické a čínské. Brazílie coby zásobárny nerostných surovin, Ruska jako energetického giganta, Indie jako outsourcingového centra a Číny, největšího producenta textilních výrobků a elektroniky na světě. Podle střízlivých odhadů vývoje těchto dynamických ekonomik bude do 25 let ekonomika v zemích BRIC na úrovni více než 50 % ekonomiky zemí G6 a v horizontu 40 let dokonce G6 předčí! Také Parvest BRIC Equities spravuje kromě hlavního manažera v každé ze čtyř zemí BRIC ještě zkušený lokální specialista. Parvest BRIC Equities je v současnosti jediný otevřený fond svého druhu v ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).