Hlavní navigace

British Airways oceněna za nejlepší business třídu

Letecká společnost British Airways získala ocenění v rámci udílení cen Business Traveller Awards, kdy ji čtenáři magazínu Business Traveller ohodnotili jako nejlepší celkem ve třech kategoriích. Čtenáři ocenili British Airways v kategoriích Nejlepší business třída, Nejlepší letecká společnost na krátkých tratích a Nejlepší věrnostní program pro zákazníky.

Sdílet

Jsme velmi potěšeni, že jsme získali ocenění, která jsou udílena na základě hlasování čtenářů. Uspět v tak silné konkurencí je pro nás poctou, uvedl Willie Walsh, generální ředitel společnosti British Airways.

Business Traveller Award je čtenářská anketa, kterou každoročně organizuje přední britský časopis pro cestující podnikatele Business Traveller. Udělení cen Business Traveller Awards, která patří k nejuznávanějším vyznamenáním v cestovním ruchu a hotelnictví, se uskutečnilo za přítomnosti nejvýznamnějších osobností z průmyslu, hotelnictví a cestovního ruchu.

Stále více cestujících využívá služeb leteckých společností při svých pracovních cestách a svými požadavky tak vyvíjejí tlak na zvýšení kvality. Společnost British Airways nabízí klientům širokou škálu nadstandardních služeb.

Od momentu, kdy si cestující zakoupí letenku, získá nad svou rezervací maximální kontrolu. Služba Manage my booking na ba.com umožňuje vybrat si preferované sedadlo v letadle 24 hodin před odletem a odbavit se v klidu domova nebo kanceláře a ušetřit tak čas strávený na letišti. Business třída Club World společnosti British Airways nabízí cestujícím upravená sedadla flat bed, která se dají rozložit do pozice vodorovného lůžka (je o 25 % širší a až 201 cm dlouhé). V sedadlech jsou zabudované osobní telefony či přípojky na laptop, prostornější servírovací stolky a nastavitelné osvětlení. Audiovizuální palubní systém nabízí nekonečné možnosti zábavy s volbou z více než 200 programů pro maximální relaxaci během letu. Potřebuje-li cestující ještě před letem odeslat pár emailů, dát si skleničku vína nebo si jen odpočinout, umožní mu to salónky British Airways, které jsou oázou klidu mimo veškerý ruch letiště. Právě Terminál 5 nabízí největší komplex odletových a příletových salónků na světě. Možnost relaxace a odpočinku nabízejí lázně Elemis Travel Spa, kde jsou připraveny procedury a kúry vytvořené speciálně pro cestující letadlem. Pro stalé klienty připravila společnost British Airways věrnostní program Executive Club, který poskytuje možnost relaxovat v některém z exkluzivních salónků po celém světě nebo využít nasbírané BA Míle na volné letenky do více než 600 destinací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).