Hlavní navigace

Březiněves a Dolní Chabry – bydlení na kraji města má své výhody

V září představila společnost CENTRAL GROUP několik nových lokalit rodinných domů. Mezi nejseverněji položené patří lokalita U Bořanovického lesa v Praze 8 – Březiněvsi a lokalita V Zátiší v Praze 8 – Dolních Chabrech.

Sdílet

Poloha obou lokalit je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení na okraji Prahy. V blízkosti Březiněvsi je to Bolanovický les a nedaleko Dolních Chaber leží Čimický háj a Drahanské údolí, které jsou vhodné pro odpočinek a relaxaci.

V lokalitě U Bořanovického lesa je v současné nabídce 17 rodinných domů z typových řad PROGRES a KLASIK. Ceny se pohybují od 3.798.000 Kč (bez DPH) za rodinný dům typu KLASIK 3 včetně pozemku o výměře 196 m² a luxusního provedení. Termín zahájení výstavby je stanoven na léto 2006 a termín dokončení na červen 2007. Výměry pozemku se pohybují od 196 do 969 m².

V nedalekých Ďáblicích se nachází veškerá občanská vybavenost. Možnost nákupů a zábavy nabízí nedaleké Obchodní centrum Letňany, ve kterém je také multikino, fitness, dětský koutek, aquacentrum a zimní stadion. Lokalita V Zátiší nabízí v první etapě 11 rodinných domů, které se začnou stavět na jaře 2006, termín dokončení je plánován na prosinec 2006. Ceny se pohybují od 4.716.000 Kč (bez DPH) za rodinný dům KLASIK 4 včetně pozemku o výměře 269 m² a luxusního provedení.

Do obou lokalit trvá cesta autem do centra Prahy přibližně 10 minut. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy č. 103, 345 nebo 368 na metro C – Ládví.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).