Hlavní navigace

Bonus Program ČS slaví dvouleté výročí. Dárek za placení kartou si objednalo již 100 tisíc klientů

Již dva roky mohou klienti, majitelé platebních karet, sbírat body za platby u obchodníků a měnit je za dárky. Nejoblíbenějším dárkem, jaký klienti vybírají v rámci věrnostního Bonus programu, je výukový CD-ROM a sportovní batůžek. CD ROM si za dvouletou existenci Bonus programu objednalo již 7208 klientů, sportovní batůžek 4468 klientů.

Sdílet

Za každých 20 Kč zaplacených prostřednictvím karty získá klient jeden bod. Body se sčítají na zvláštním bodovém účtu a klienti je mohou podle libosti vyměnit za odměny. Pokud je k jednomu účtu vydáno více karet, body z nich se sčítají. Každý bod je platný po dobu tří let od nabytí. Klienti tak mají volbu – buď si mohou postupně a pravidelně vybírat menší dárky, nebo body šetřit i několik měsíců na hodnotnější dary. Od počátku existence programu si klienti vyzvedli již přes 100 000 odměn. Zatímco absolutně největší oblibě se těší zmíněné výukové CD-ROMy a sportovní batůžky, u žen obecně vítězí předplatné časopisů a slevy u obchodníků, přičemž muži preferují nejčastěji sportovní zboží.

Vedle předplatného časopisů či slev u obchodních partnerů České spořitelny a sportovního zboží si klienti mohou vybrat i další atraktivní dárky z bonusového katalogu banky: od poukázek do restaurací, kin a divadel přes CD, hračky, značkové domácí spotřebiče a spotřební elektroniku až po letenky, dále mohou získat 100% slevy z ročního poplatku za kartu. Katalog banka v průběhu roku průběžně aktualizuje.

Hlavní prioritou České spořitelny při sestavování programu bylo rozvíjet používání platebních karet k placení. Účast v programu je automatická pro všechny držitele osobních platebních karet vydaných Českou spořitelnou. Body se klientům průběžně načítají za platby kartou u všech tuzemských i zahraničních obchodníků a za dobíjení kreditu mobilního telefonu v tuzemském bankomatu. Přehled o nasbíraných bodech mají klienti prostřednictvím pravidelného výpisu z účtu, dále na Internetu, na obrazovce bankomatu ČS a také prostřednictvím speciální Bonus Linky.

Bonus program je první projekt svého druhu na bankovním trhu v České republice.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí České spořitelny, a.s.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).