Hlavní navigace

Bonus Program ČS slaví dvouleté výročí. Dárek za placení kartou si objednalo již 100 tisíc klientů

Již dva roky mohou klienti, majitelé platebních karet, sbírat body za platby u obchodníků a měnit je za dárky. Nejoblíbenějším dárkem, jaký klienti vybírají v rámci věrnostního Bonus programu, je výukový CD-ROM a sportovní batůžek. CD ROM si za dvouletou existenci Bonus programu objednalo již 7208 klientů, sportovní batůžek 4468 klientů.

Doba čtení: 1 minuta

Za každých 20 Kč zaplacených prostřednictvím karty získá klient jeden bod. Body se sčítají na zvláštním bodovém účtu a klienti je mohou podle libosti vyměnit za odměny. Pokud je k jednomu účtu vydáno více karet, body z nich se sčítají. Každý bod je platný po dobu tří let od nabytí. Klienti tak mají volbu – buď si mohou postupně a pravidelně vybírat menší dárky, nebo body šetřit i několik měsíců na hodnotnější dary. Od počátku existence programu si klienti vyzvedli již přes 100 000 odměn. Zatímco absolutně největší oblibě se těší zmíněné výukové CD-ROMy a sportovní batůžky, u žen obecně vítězí předplatné časopisů a slevy u obchodníků, přičemž muži preferují nejčastěji sportovní zboží.

Vedle předplatného časopisů či slev u obchodních partnerů České spořitelny a sportovního zboží si klienti mohou vybrat i další atraktivní dárky z bonusového katalogu banky: od poukázek do restaurací, kin a divadel přes CD, hračky, značkové domácí spotřebiče a spotřební elektroniku až po letenky, dále mohou získat 100% slevy z ročního poplatku za kartu. Katalog banka v průběhu roku průběžně aktualizuje.

Hlavní prioritou České spořitelny při sestavování programu bylo rozvíjet používání platebních karet k placení. Účast v programu je automatická pro všechny držitele osobních platebních karet vydaných Českou spořitelnou. Body se klientům průběžně načítají za platby kartou u všech tuzemských i zahraničních obchodníků a za dobíjení kreditu mobilního telefonu v tuzemském bankomatu. Přehled o nasbíraných bodech mají klienti prostřednictvím pravidelného výpisu z účtu, dále na Internetu, na obrazovce bankomatu ČS a také prostřednictvím speciální Bonus Linky.

Bonus program je první projekt svého druhu na bankovním trhu v České republice.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí České spořitelny, a.s.