Hlavní navigace

Bezstarostné léto s pojištěním All Inclusive od Wüstenrotu

[Tisková zpráva] Všem, kteří si chtějí svou letní dovolenou užít naplno a bez starostí a ještě navíc ušetřit, nabízí pojišťovna Wüstenrot v rámci letní akce All Inclusive ta nejdůležitější pojištění s 10% slevou.

Sdílet

Akce All Inclusive začíná 15. června a končí 30. září letošního roku a zahrnuje kvalitní cenově příznivá pojištění osob, vozidel, majetku i odpovědnosti. Kromě obvyklých bonusů a slev jsou všechna pojištění zvýhodněna 10% slevou. Stávající klient Wüstenrotu dostane tuto slevu na každé nově sjednané pojištění, noví klienti pak v případě, že si z letní nabídky sjednají alespoň 2 produkty.

Cestovní pojištění ProCesty se vyznačuje vysokou variabilitou, která klientovi umožňuje sjednat si pojištění odpovídající charakteru a cíli jeho zahraniční cesty. Na jednu smlouvu lze pojistit až 8 společně cestujících osob. Další jeho předností je možnost rychlého sjednání online.

Rizika spojená s úrazem a nemocí kryje pojištění EveryBody, které platí po celém světě. Lze u něj pojistit i denní dávku při pracovní neschopnosti v důsledku úrazu nebo nemoci, která klientovi pokryje výpadek příjmů. Na jednu smlouvu je možné pojistit až 6 osob, které lze v průběhu pojištění měnit.

Komplexní pojistnou ochranu vozu nabízí pojištění ProAuto, které zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění v jednom. U obou pojištění Wüstenrot poskytuje až 60% bonus za jízdu bez nehod a 10% slevu v rámci akce All Inclusive. Bonusem je úrazové připojištění zdarma na celkovou částku 1 milion korun a asistenční služba a dalších 5 % slevy na pojistném havarijního pojištění.

Pojištění majetku ProDomov kryje jednou smlouvou všechna rizika ohrožující nemovitost a domácnost klienta. Při uzavření tohoto pojištění v rámci akce All Inclusive může celková sleva na pojistném dosáhnout až 25 %.

Pojištění ProByznys představuje pojistnou ochranu podnikání. Podle rozsahu a oboru činnosti se skládá jako stavebnice přesně na míru podle potřeb klienta. Pojistit lze také přerušení provozu a vícenákladů a provozní odpovědnosti. Pojišťovna v tomto případě klientovi uhradí i finanční škody způsobené pojistnou událostí.

Letní akce Wüstenrot All Inclusive platí u všech výše uvedených pojištění, která budou za daných podmínek uzavřena od 15. června do 30. září 2011. Více informací naleznete na internetových stránkách www.wustenrot.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).